Studia
Studenci
Oprawcowane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Jakie możliwości można uzyskać wybierając turystykę i rekreację?

Nauka na specjalizacji Turystyka i rekreacja to połączenie umiejętności teoretycznych i praktycznych dotyczących sporej ilości innych dziedzin, takich jak nauka o środowisku, o kulturze, nauki humanistyczne, nauki ekonomiczne i prawo. Idealnym kandydatem na studia o tej specjalizacji jest osoba, interesująca się tą dziedziną, a także podróżami, sportem i sposobami wykorzystywania wolnego czasu.
Dzieci w szkole
Oprawcowane przez: 0Odyssey0
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Sprawnie i wydajnie, czyli nauka języków w szkole językowej

W dzisiejszych czasach nie można jest mieć szansę na rynku pracy bez znajomości języków obcych. Jeśli pragniemy znaleźć dobrze płatną prace musimy mówić nie tylko po polsku. W wymaganiach co drugiej oferty pracy możemy przeczytać na temat znajomości języków obcych. Zdania takie jak „język angielski biegle w mowie i piśmie” „język angielski w stopniu umożliwiającym swobodna konwersacje” to już chleb powszedni.
Transport i logistyka
Oprawcowane przez: Luke Lawreszuk
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie umiejętności powinien posiadać kandydat na stanowisko kierownika do spraw koordynacji działań?

Czy wiesz, że do niedawna ani jedna uczelnia nie posiadała wyspecjalizowanego kierunku, jaki mógłby kształcić specjalistów ds. koordynacji działań? Na tym stanowisku zatrudniano zatem osoby o w najwyższym stopniu zbliżonych umiejętnościach oraz stosownym doświadczeniu.
Pieniędze

Rachunkowość po Warszawsku

Kiedy zakładamy własną działalność, musimy być przygotowani na wiele sytuacji. Prowadzenie interesu to bardzo odpowiedzialne przedsięwzięcie, stąd też nie możemy sobie pozwolić na żaden kosztowny błąd. Jeśli nie posiadamy potrzebnej wiedzy, która pozwoliłaby nam właściwie zarządzać biznesem, trzeba te braki nadgonić. W internecie jest dostępnych mnóstwo kursów i szkoleń, stworzonych właśnie dla młodych przedsiębiorców. Można też zainwestować w swoją przyszłość i zapisać się na odpowiednie studia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.