Prawo
pieniądze
Oprawcowane przez: kstudenta
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Jak wyglądałaby nasza pensja bez składek?

Gdy zerkamy na swoją pensję na papierku, to jesteśmy w lekkim szoku i myślimy jak to możliwe, że na rękę dostajemy o niebo mniej. Bo płaca brutto potrafi być nawet o pięćdziesiąt procent wyższa aniżeli to, co później dociera na swoje konto. Dlatego warto uzyskać informacje, na co wydawane są te pieniądze. Nie są to jakieś wymysły szefostwa, a prawo, które obowiązuje w naszym kraju. Otóż płaca brutto to pieniądze, które dostalibyśmy, gdyby nie odciągano naszych pieniędzy na ubezpieczenia zdrowotne oraz składki emerytalne i oczywiście przed odliczeniem podatków.
ochrona własności intelektualnej
Oprawcowane przez: Rafael Antonio
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ochranianie własności typu intelektualnego - czyli, następny tekst pochodzący z cyklu "z jakimi rzeczami to coś się zjada?"

Czym dokładnie bywa własność typu intelektualnego? Dlaczego jej obrona jest tak istotna? Jakie persony mogą być objęte właśnie jej ochroną? Co tak naprawdę podlega wspomnianemu zagadnieniu "ochrony"? W jaki konkretny metodę zgłasza się prawo do wspomnianej ochrony własności typu intelektualnego - musimy to uczynić samiutcy, czy ktoś ma to zrobić za nasze osoby? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżo wydzierganego - artykuliku!
księgowa
Oprawcowane przez: NATO E-3A Component
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdy mamy osobistą firmę, wtenczas nie zapomnijmy o listy płac

Obecnie znacznie bardziej często opłaca się otworzyć osobisty biznes, aniżeli zaprzątać się robotą dla kogoś innego. Nierzadko bowiem robota na usługach kieruje nas do małych zarobków a co za tym następuje sprawia, iż po prostu trudno nam się na tym świecie egzystuje.
Księga
Oprawcowane przez: ieuz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doradztwo prawne we Wrocławiu

Nie warto unikać wizyty u prawnika w przypadku problemów z kwestiami prawnymi. Zasady postępowania prawnego okazują się dla ogromnej ilości zwykłych
ludzi zanadto skomplikowane, aby samemu się w nich dobrze połapać. Skutki nieznania zasad prawa bywają zaś zgubne. Z tego powodu niezwykle pomocne okazują się porady prawne wykwalifikowanych prawników. Duże miasta, takie jak choćby Wrocław, obfitują w ogromną liczbę fachowców obeznanych z nawet najbardziej zagmatwanymi sprawami prawnymi.
ochrona własności intelektualnej
Oprawcowane przez: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym w dzisiejszych dniach objawia się na świecie i w Polsce ochrona własności intelektualnej?

W obecnych dniach ludzie znacznie bardziej znaczącą wagę niż w przeszłości zwracają także na przedmioty nienamacalne. Przecież niemalże wszyscy korzystamy obecnie z Internetu.
Wesele w stylu folk, góralskie wesele
Oprawcowane przez: Aga Cudak
Zainspirowane przez: abcslubu.pl

Istnieje w naszym kraju wiele przedsiębiorstw, których pracownicy pracują często na kontraktach wyjazdowych ciągnących się nawet kilka miesięcy

Duża grupa firm w Polsce wysyła własnych pracowników do różnych robót poza obszar zameldowania. Chodzi tu o delegacje na kilka dni lub nawet do pół roku w kraju i poza jego granicami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.