Jak przygotować się do podróży?
Jantar
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Jantar noclegi ukazuje w opłacalnej cenie

Czy spojrzeliśmy już na noclegi?
Ponieważ lato zbliża się wielkimi krokami, to znacznie więcej osób zaczyna sprawdzać bazy noclegowe, w wyszukiwaniu właściwego miejsca dla siebie. Patrzą na miejsce, na odległość od interesujących punktów, które należy zwiedzić, ale również na jakość proponowanego noclegu i jego kwotę.
kwatera
Oprawcowane przez: Phuket@photographer.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Okropna kwatera może zrujnować cały urlop. Należy wybierać ją z głową!

Ilu jest ludzi na świecie, tyle upodobań urlopowych. Jedni lubują się w aktywnym spędzaniu czasu, dla innych udane wczasy oznaczają leżenie inni do szczęścia potrzebują wyłącznie ręcznika, kawałka plaży i dobrej pogody. Wczasowicze dzielą się również na wielbicieli pokonywania górskich szlaków oraz zwolenników relaksu przy akompaniamencie szumu morskich fal.
łódki
Oprawcowane przez: evoonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Mazury 2015 mają bogatą ofertę dla wszystkich, którzy chcą spędzić swój urlop w pięknym zakątku usianym wielkimi jeziorami i lasami oraz wieloma atrakcjami

Jeśli poszukujemy energicznego wypoczynku, to zapraszamy do znanego miasta Mrągowo. To miasto aktywnych ludzi usytuowane w województwie warmińsko - mazurskim oferuje też aktywny wypoczynek. Mrągowo jest położone na Pojezierzu Mrągowskim, która wchodzi w skład Pojezierza Mazurskiego.
Łódź
Oprawcowane przez: Elroy Serrao
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

robienie zakupów w mieście Łódź

Złączenie supermarketu z butikami, które mają własne filie w każdym centrum handlowym to perfekcyjny sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to gród z największym w Polsce skwerem w obrzeżach miasta, także z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź słynie też z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.
fotelik dla dziecka
Oprawcowane przez: Wicker Paradise
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje z dzieckiem, co należy spakować?

Każdego rodzica, prędzej czy później czeka letni wyjazd z pociechą. Wówczas zazwyczaj pojawia się niepokój odnośnie podróży. Jednak pamiętając o zachowaniu ostrożności oraz dokładnym pakowaniu, mamy szansę na niezapomniany urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.
zakopane
Oprawcowane przez: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Okolice Zakopanego jako destynacja na udany wypoczynek? Czy warto jechać w Tatry jeżeli chcemy dobrze wypocząć?

Nic w taki sposób nie potrafi naładować baterii w naszym ciele jak wypad na łono natury. Może to być dłuższy wyjazd nad jezioro, nad morze, lub choćby spacer po lesie. Jednak bardzo często wybieramy góry gdy chcemy się gdzieś miejsce udać. Oprócz oczywistego przebywania na łonie natury, mamy do tego możliwość podziwiania pięknych widoków, które naładują nas na pewno na długo. Od dłuższego już czasu bardzo popularnym miejscem na przebywanie w górach są Tatry, które przyciągają swoim majestatem.
Jezioro, Mazury
Oprawcowane przez: evoonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Atrakcje turystyczne Krainy Tysiąca Jezior

Obszar Warmii i Mazur nieraz nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego przydomek. Na terenie Krainy Tysięcy Jezior doliczono się z grubsza 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie jedynej w swoim rodzaju przyrody sprawiły, że zrobiono tu kompleksowo wyposażony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie należy poświęcić dziesięć dni. Podkreślić należy fakt, że w regionie mieści się najogromniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
góry
Oprawcowane przez: Matt Kowal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kiedy zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

Jeżeli zastanawiasz się, dokąd najlepiej wyjechać na wakacje, być może powinieneś rozważyć wyprawę w polskie góry. Wielce znaną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednak wiele ludzi traktuje Zieleniec jak zupełnie inną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Praktycznie wszystko. Wielką zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest fakt, że można się tam rewelacyjnie bawić zarówno latem jak i zimą.
wakacje nad morzem
Oprawcowane przez: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego rekomenduje się spędzić wyjazd w Jarosławcu?

Z czym kojarzy ci się słowo „wakacje”? Uczniowie chcą nie myśleć o uczelni, spać do dwunastej w południe, byczyć się ile się da i robić co się da, co tylko przynosi szczęście i nie łączy się ze słowem „obowiązek”. Studenci podejmują się rozmaitych zleceń, które zapewnią im pieniądze niezbędne na wakacyjny wyjazd i rozmaite uciechy. Pracownicy mają chęć spędzić pewien czas z dala od domu w jakimś zacisznym miejscu, z dala od wkurzającego zwierzchnika i ciągłego pośpiechu.
plaża
Oprawcowane przez: VnGrijl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niepowtarzalne wakacje poza Europą

Każdemu z nas marzą się wyjątkowe wakacje. Ludzie, którzy już się nie uczą, a pracują marzą o wspaniałym urlopie. Marzą nam się miejsca, gdzie nigdy jeszcze nie dotarliśmy. I często wybieramy bardzo egzotyczne miejsce, przynajmniej dla mieszkańców Europy. Bo egzotyczne wakacje to 100% pewność tego, że będziemy mogli faktycznie odpocząć.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.