Wakacje
wizja - sport
Oprawcowane przez: Miguel Discart
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najpopularniejszy rower na letnie przejażdżki

W momencie, gdy przychodzi wiosna, wszyscy zaczynają trenować znacznie więcej sportów. Ścigają się w parku, uprawiają Pilates na otwartym powietrzu, pływają. Jeżeli nie masz czasu na dodatkowe zajęcia a mimo to chcesz być w formie, wybierz rower.
domek letniskowy
Zainspirowane przez: pixabay.com

Co najbardziej korzystnie poznać na Kaszubach? Jakiego typu atrakcje tam na nas czekają? Co najlepiej wiedzieć?

Kaszuby to dość specyficzny obszar, gdyż od wielu wieków nie ma tu jednej stolicy. Istnieje aż 7 kandydatów do takiego miana. Wszystkie z nich prześcigają się w zasługach dla kaszubskiej społeczności
wakacje
Oprawcowane przez: J P
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wakacje dominikana to gwarancja wypoczynku i niezapomnianych wspomnień!

Niejeden z nas śni o egzotycznych wczasach. Rajskie plaże, szum morza, złocisty piasek i błękitne niebo to dla wielu wymarzony urlopowy krajobraz. W wakacje, jeśli mamy szczęście, możemy trafić na piękną i słoneczną pogodę nad polskim morzem. Ale każdy, kto choć jeden raz był nad nim, wie, że niestety bywa to bardzo trudne. Taka już jest niestety uroda naszego polskiego morza. Tym, którzy nie wyobrażają sobie wypoczynku inaczej niż na plaży i w morzu, pozostaje wylot do ciepłych krajów, w których prawie przez okrągły rok panują wysokie temperatury.
morze
Oprawcowane przez: Federica Di Fiore
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Uroki wakacji nad polskim morzem latem

Urlop - wszyscy czekają na to wydarzenie z wielką tęsknotą. Niewiele obowiązków, pełny relaks, odcięcie się od stresów i przede wszystkim wyczekiwany odpoczynek. Wylegiwanie się na plaży, kąpiele w morzu czy wieczorne ogniska - to perfekcyjny plan wakacyjny.
firma
Oprawcowane przez: Phuket@photographer.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy na wakacje Rewal już wybraliśmy?

Powinno się pomyśleć, gdzie pragniemy jechać w tym roku na wakacje, tak abyśmy okazali się być pewni, że będziemy usatysfakcjonowani z własnego wyboru.

Niesamowite podróże za granicę- doskonała oferta biur podróży, które oferują nam ekskluzywne podróże i niezwykle atrakcyjne wyjazdy last minute

Wielu z nas zastanawia się nad tym, gdzie udać się na urlop. Polskie kurorty co roku przyciągają mnóstwo turystów, jednak pogoda nie zawsze jest sprzyjająca. Warto w takich przypadkach postawić na egzotyczne kraje tudzież skorzystać usług biura podróży.
góry
Oprawcowane przez: Matt Kowal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kiedy zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wyjechać na urlop, być może dobrze rozważyć wyprawę w polskie góry. Wielce popularną miejscowością turystyczna stał się ostatnio Zieleniec. Jest to część Dusznik-Zdroju, jednak wiele osób traktuje Zieleniec jak zupełnie osobną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Praktycznie wszystko. Gigantyczną zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest fakt, że można się tam rewelacyjnie bawić zarówno w lecie jak i zimą.
konie
Oprawcowane przez: Jean-Pierre
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Obozy jeździeckie na Mazurach to doskonała zabawa, urocze wakacje oraz pełen energii odpoczynek

Obozy jeździeckie to idealna rozrywka dla wszystkich. Nie tylko dla dzieci, ale także ludzi dorosłych. Mamy możliwość uczyć się jazdy na siodle, lecz również uczestniczyć w zajęciach praktycznych dotyczących codziennej pielęgnacji zwierząt.
siłownia

Wczasy Kreta proponuje w ciekawych kwotach

Gdy pragniemy mieć świadomość, że nasze wakacje będą faktycznie udane, to musimy odpowiednio prędko zająć się ich planowaniem, tak abyśmy otrzymali świadomość, że wszystko odbędzie się po naszej myśli.
Jezioro, Mazury
Oprawcowane przez: evoonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Atrakcje turystyczne Krainy Tysiąca Jezior

Region Warmii i Mazur niejednokrotnie nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, niemniej jednak jest on znacznie bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na obszarze Krainy Tysięcy Jezior doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne rozmieszczenie, zróżnicowana linia brzegowa i otoczenie wspaniałej natury spowodował, że stworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się przeznaczyć 10 dni. Podkreślić warto fakt, że w regionie mieści się największe polskie jezioro: Śniardwy.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.