Wakacje
windsurfing
Oprawcowane przez: oatsy40
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Trzeba zobaczyć jak odbywają się na kite wyjazdy

Jeśli do tej pory w urlopie, ciągle wyjeżdżaliśmy w identyczne miejsce, albo ograniczaliśmy się jedynie do podziwiania najważniejszych miejsc w wybranym regionie, to warto się zastanowić, czy nie musimy spróbować czegoś innego.
jazda na rowerze
Oprawcowane przez: Keoni Cabral
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Uwielbiasz jeżdżenie na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A jeśliby tak zorganizować na wakacje daleką wyprawę rowerową? W jaki sposób się do niej przygotować? Po pierwsze zatroszczmy się o sprzęt. Żeby twój rower nie sprawiał problemów w czasie jeżdżenia, należy poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe powinny być skontrolowane pod kątem ich właściwego funkcjonowania. Można pomyśleć także o tym, aby na wycieczkę zaopatrzyć się w najważniejsze zapasowe części rowerowe, przede wszystkim te, które podlegają szybkiemu zużyciu lub są więcej podatne na zniszczenie.
firma
Oprawcowane przez: Phuket@photographer.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy na wakacje Rewal już wybraliśmy?

Należy pomyśleć, gdzie chcemy zajechać w tym roku na urlop, tak byśmy okazali się być pewni, że będziemy zadowoleni z swojego wyboru.
siłownia

Wczasy Kreta proponuje w ciekawych kwotach

Jeśli pragniemy mieć świadomość, że nasze wakacje będą faktycznie udane, to musimy dość wcześnie zająć się ich planowaniem, tak żebyśmy mieli gwarancję, że wszystko odbędzie się po naszej wizji.
na Kaszubach
Oprawcowane przez: tomasz przechlewski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie masz pomysłu na urlop? - odwiedź Kaszuby i zobacz, jak jest tam niesamowicie

Kaszuby to zachwycający region ulokowany na północy Polski. Jest elementem Pomorza, na zachód od Wisły, jednak mimo to ciężko jest dobrze wyznaczyć granice obszaru, ponieważ nie są to obszary historyczne. Kaszuby rozpościerają się od Bałtyku na południe, obejmując swoim zasięgiem piękne plaże wybrzeża, jak również przepiękne lasy i malownicze jeziora. Chcesz zaplanować wakacje w niezwykłym miejscu? Nie zapomnij o Kaszubach!
plaża - zdjęcie
Oprawcowane przez: Abaconda Management Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wybierasz się na urlop? Sprawdź porady

Urlop jest takim okresem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju odpocząć od jakichkolwiek swoich obowiązków i najzwyczajniej oderwać się od całej swojej codzienności. W związku z tym zdecydowanie warto włożyć jak najwięcej wysiłku w to, aby było to dla nas faktycznie wyjątkowe przeżycie, bowiem musimy przecież nabrać wówczas siły na wszystkie pozostałe miesiące w roku.
tatry
Oprawcowane przez: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zakopane to perfekcyjne miejsce na urlop przez cały rok. Przez cały czas coś się tu dzieje nietuzinkowego

Dla wielu osób Zakopane to przede wszystkim najlepszy punkt wypadowy w Tatry oraz ważny ośrodek sportów zimowych. Wczasy dla aktywnych to jedna z wielu interesujących propozycji spędzania tu wolnego czasu. Należy mieć na uwadze, że Zakopane to jednocześnie wiele interesujących imprez i ważnych wydarzeń kulturalnych, w jakich na pewno warto wziąć udział.
Architektura Tunezji
Oprawcowane przez: grolli77
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Polecane miejsca na urlop

Urlop czy to wiosną, czy również latem trzeba zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać potem kłopotów z odnalezieniem odpowiednich ofert. Zwyczajowo lepiej nie żałować zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich marzeń.
Morze
Oprawcowane przez: Florent LANNOY
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie miejsca warto pojechać na wakacje? O jakich rzeczach pamiętać? Na jakie zwracać uwagę?

Nikt już nie ma wątpliwości, iż najszybciej i najtaniej możemy podróżować samolotami. Ma to tym większe znaczenie jak często musimy latać, lecz również jest istotne, gdy wybieramy się na wakacje. Promocje linii lotniczych czasami są naprawdę kuszące, trzeba jednak zachować czujność, aby na taką trafić.
domek letniskowy
Zainspirowane przez: pixabay.com

Co najbardziej korzystnie poznać na Kaszubach? Jakiego typu atrakcje tam na nas czekają? Co najlepiej wiedzieć?

Kaszuby to dosyć specyficzny obszar, ponieważ od wielu wieków nie istnieje tu jedna stolica. Istnieje aż 7 kandydatów do takiego miana. Każde z nich prześciga się w zasługach dla kaszubskiej społeczności
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.