Odjechane prezenty na wszystkie okazje

Czasem ciężko kupić interesujący upominek dla kogoś. Dobry podarek powinien pasować do jednostki, jej pasji i preferencji. Często jest tak, że jeśli nie umiemy prawidłowo wyczuć, co pragnie obdarowany, to dajemy coś całkowicie sztampowego. W tym wpisie omówimy kilka wyjątkowych propozycji . Wszystkie prezenty są w formie kuponów na różne odjechane zajęcia.

Ferrari z tyłu
Oprawcowane przez: جاسم المساهري
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdego wielbiciela aut ucieszy talon na bolidy wyścigowe. Godzina ścigania się w tych maszynach na pewno da adrenalinę i przyniesie sporo rozrywki obdarowanemu. O ile chcesz, możesz pójść też na tor (tor kartingowy wrocław) i porywalizować z obdarowanym.

Podobnego typu zabawą jest jazda rajdowa po błotnistych obszarach. Do dyspozycji szczęśliwiec otrzymuje oryginalny wóz rajdowy i pilota i może już startować w prywatnym rajdzie Dakar.

Jeżeli dysponujesz sporą ilością gotówki, możesz wykupić komuś szkolenie lotnicze . Wiele osób marzy, by mieć możliwość kiedyś wzlecieć w górę za sterami awionetki. Marzenia muszą się spełniać, zatem wykup komuś talon na pełnoprawny kurs pilota cywilnego. Kto wie, może to okazać się startem dalszej kariery samolotowego zawodowca.

pomysły na prezenty - Zwolennik porządnych emocji na pewno z radością przyjmie od ciebie bon na szkolenie spadochronowe. Ciężko przywołać na myśl coś, co daje zbliżone uczucie, jak skok z wysokości paru kilometrów. Każdy skoczek musi przejść obowiązkowe szkolenie, by w później móc dla rozrywki skakać.

Niesamowitych wrażeń dostarcza również lot motolotnią w tandemie. Przyjacielowi możesz kupić bon na właściwe szkolenie i wynajęcie sprzętu. Jeśli możesz wydać więcej pieniędzy, dobrze kupić taki sprzęt na własność.

Dla płci pięknej fantastyczną propozycją upominkową wydaje się masaż czekoladowy , zapewniający równolegle odpoczynek, poprawę urody, jak i fantastyczne wrażenia zapachowe i smakowe. Dużo gabinetów kosmetycznych zapewnia taką usługę.

I na koniec: degustacja whisky. Nie w barze i z flaszką sklepowego napoju, a w prawdziwej wytwórni whisky i pod kierownictwem najlepszych znawców złocistego alkoholu.

Zaciekawił Cię ten artykuł? To świetnie, ponieważ także ta oryginalna treść wciągnie Cię zupełnie, zatem sprawdź to!

21-10-21 08:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.