Uwielbiasz jeżdżenie na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A jeśliby tak zaplanować na wakacje długą wyprawę rowerową? Jak się do niej przyszykować? Na początku zatroszczmy się o sprzęt. Aby twój rower nie sprawiał kłopotów w czasie jazdy, musisz poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe muszą być zweryfikowane pod kątem ich właściwego funkcjonowania. Można pomyśleć też o tym, aby na podróż zaopatrzyć się w najważniejsze zapasowe części rowerowe, przede wszystkim te, które ulegają najszybszemu zużyciu lub są więcej podatne na zniszczenie.

suplementy
Oprawcowane przez: Ano Lobb
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
To ważne zwłaszcza, gdy wybierasz się w miejsce, w którym może być kłopot z dostępem do serwisu. Pożytecznym elementem będzie również pokrowiec na rower. Przy jego nabyciu zweryfikujcie dokładnie gabaryty swojego roweru, aby był on dobrze zabezpieczony. Odpowiedni pokrowiec na rower (Rowery górskie MTB 27.5) powinien być odporny na wodę i wykonany z mocnego i wytrzymałego materiału. Na daleką wyprawę, gdy będziesz musiał stawiać rower w rozmaitych miejscach i warunkach, taki ochraniacz będzie bardzo przydatny A jak tam twoja forma? Do dalszej wyprawy trzeba właściwie przygotować organizm. Kiedy w okresie zimy nie uprawiałeś sportu, warto myśleć o szybkich spacerach czy marszobiegach. Trening optymalnie jest rozpocząć przynajmniej cztery tygodnie wcześniej. Nie zapominaj o ogólnej rozgrzewce - różnych ćwiczeniach na wytrzymałość i rozciągających - te ostatnie chronią nas przed urazami. Nie zapominaj o stopniowym powiększaniu trasy do zrobienia podczas codziennych treningów. Oprócz ćwiczeń oraz dobrego żywienia należy pomyśleć także o preparatach wspomagających. Mamy dla was dwie propozycje. Tribulus terrestris to roślina używana już od wieków. Jej polska nazwa brzmi buzdyganek naziemny. Jest on używany w naturalnej medycynie chińskiej oraz indyjskiej. Ma walory wzmacniające oraz tonizujące.


Pozostałe artykuły

Trzeba zobaczyć jak odbywają się na kite wyjazdy

windsurfing
Oprawcowane przez: oatsy40
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli do tej pory w urlopie, ciągle wyjeżdżaliśmy w identyczne miejsce, albo ograniczaliśmy się jedynie do podziwiania najważniejszych miejsc w wybranym regionie, to warto się zastanowić, czy nie musimy spróbować czegoś innego.

części rowerowe
Oprawcowane przez: Glory Cycles
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest składnikiem wielu suplementów dla aktywnych fizycznie, bo stymuluje produkcję testosteronu, który dobrze wpływa na rozwój siły, masy mięśni oraz wspomaga szybką regenerację po aktywności fizycznej. Tribulus terrestris można nabyć w formie kapsułek. Drugi preparat polecany sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie to l-tyrozyna - aminokwas, jaki pozytywnie działa na regenerację organizmu.

To zagadnienie okazało się dla Ciebie interesujące? Sprawdź także podobne strony www (www.ocelio.pl/pl/c/Napoje-Migdalowe/42) na ten przedstawiany temat, które zapewne są podobnie wciągające.

L-Tyrozyna również dostępna jest w formie tabletek. Mamy nadzieję, iż dzięki tym wiadomościom dobrze przygotujecie się do wyprawy. Suplementy:
21-10-12 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.