W jakie miejsce będzie lepiej jechać na wakacje albo ferie, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do dyspozycji jest przede wszystkim nasz kraj, na pewno przepiękny, a z drugiej mający mnóstwo denerwujących rzeczy. Na przykład w lecie bez przerwy ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyć wakacje nad Morzem Bałtyckim. Jednak często trafiają się tu kłopoty z pogodą, wiele osób narzeka na wysokie ceny i ogromną komercję.

Jeśli się więc planuje wakacje, to zaczyna być problem, czy zaryzykować wyjazd nad nasze morze, z opcją przesiedzenia przez cały pd parasolem, czy jednak nie pójść w
Grecja
Oprawcowane przez: Mike Dobson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
stronę któregoś z ciepłych krajów. Na przykład wakacje Grecja to w pierwszej kolejności pewność słonecznej aury i ciepłego morza, więc jeżeli ktoś nie lubi marznąć, to na pewno poważnie powinien mieć taką opcję na względzie. Zwłaszcza że okazuje się często, że wakacje(zobacz: noclegi lasówka) jakimś kraju na południu Europy kosztowały będą tyle samo, co na naszym wybrzeżu, a jednak komfort wypoczywania, pogoda i klimat są nie do porównania.

Podobnie sytuacja wygląda zimą. Polska ma przepiękne góry, nie tylko tak popularne Tatry, ale także Bieszczady czy Karkonosze. Warunki narciarskie są w nich coraz lepsze, jednak nadal daleko nam nie tylko do alpejskich krajów, ale nawet naszych sąsiadów. Dopiero niedawno rozpoczęły się poważniejsze inwestycje w infrastrukturę narciarskich ośrodków, w nowoczesne wyciągi, oświetlenie i naśnieżenie. Przekłada się to na wzrost liczby odwiedzających polskie kurorty narciarskie, lecz nadal pozostaje ogromnie dużo do wykonania.


Pozostałe artykuły

Letni wyjazd z maluchami

apartament
Zainspirowane przez: http://villamare.com.pl/
Zanim rozpocznie się kolejny sezon urlopowy dobrze jest zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić zbliżające się wakacje. Większość z nas jak w każde wakacje wybierze polskie morze. Pomimo tego, że Bałtyk nie należy do tanich miejsc wakacyjnych, pogoda pogoda często nie rozpieszcza, a znaleźć wolne apartamenty nad morzem w czerwcu nie jest łatwe, nie możemy się oprzeć i wyjeżdżamy kolejny raz nad Bałtyk.

Szczególnie że narty Austria to możliwość jeżdżenia na dużo lepiej przygotowanych trasach, w większym komforcie i w jednak z mniejszą ilością ludzi na stoku . Jeżeli będzie się jechać na tylko jeden dzień to przeważnie większość osóhttp://eccoholiday.com/narty/jowy stok. Jeśli jednak w planach ma być tydzień ferii w zimie, to jednak preferencje będą szły raczej w kierunku naszych sąsiadów na południu. Szczególnie że cenowo narciarskie wczasy za granicą także wyjdą podobnie, co porównywalna oferta w naszych górach.
19-12-05 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.