Góry
zakopane
Oprawcowane przez: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Okolice Zakopanego jako destynacja na udany wypoczynek? Czy warto jechać w Tatry jeżeli chcemy dobrze wypocząć?

Nic w taki sposób nie jest w stanie naładować baterii w naszym ciele jak wypad na łono natury. Może to być dłuższy wyjazd nad jezioro, blisko morza, albo choćby spacer po lesie. Jednak bardzo często wybieramy góry jak chcemy się gdzieś miejsce udać. Oprócz oczywistego obcowania z naturą, jest jeszcze możliwość zachwycania się pięknymi widokami, jakie naładują nas pozytywnie na długo. Od dłuższego już czasu bardzo popularnym miejscem na obcowanie z górami są Tatry, jakie przyciągają swoim wyjątkowym pięknem.
Nóż militarny sog
Oprawcowane przez: SOG
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujesz ciekawego miejsca na wczasy? Wybierz się w polskie góry!

Jeżeli nie byłeś w obecnym roku na razie nigdzie na wczasach, zdecydowanie nadszedł odpowiedni czas, aby coś zaplanować. Praktycznie każdy z nas bowiem potrzebuje przynajmniej od czasu do czasu wypoczynku.
góry2
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Polska na wakacje? - jest tak dużo miejsc do odwiedzenia, nie musimy planować wyjazdu za granicę

Nasz kraj to kraj pełen wyjątkowych miejsc turystycznych. Pięknych zakątków i cennych zabytków tu nie brak, a wspaniałe trasy turystyczne umożliwiają każdemu wielbicielowi podróży spotkać tu interesującą przygodę.
malowidło - wakacje
Oprawcowane przez: Harco Rutgers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto wyjechać w góry

We współczesnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to sprawy, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend ma wpływ na rosnącą popularność wszelkiego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać urlop na leżeniu na plaży wybierają aktywny wypoczynek polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
buty do wspinaczki górskiej
Oprawcowane przez: Wawel Service
Zainspirowane przez: Wawel Service

Jakie rzeczy trzeba wziąć ze sobą na górską wędrówkę

Spędzanie wolnego dnia w plenerze to w dalszym ciągu popularny pomysł na wakacje albo kilka dni wolnego. Dużą mogą pochwalić się polskie pasma górskie, od tych największych czyli Tatr, po Karkonosze, Beskidy bądź też Bieszczady
stok
Oprawcowane przez: Kyle Pearce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie miejsce będzie lepiej jechać na wakacje albo ferie, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie spędzać swoje wakacje czy ferie. Do wyboru przede wszystkim będzie nasz kraj, na pewno przepiękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Przykładowo latem bez przerwy ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Morzem Bałtyckim. Lecz często bywają tu problemy z brakiem pogody, wielu ludzi narzeka na wysokie ceny i ogromną komercję.
Góry zimą
Oprawcowane przez: Madalina Ungur
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Samotna wyprawa górska

Warto podróżować w pojedynkę. Nie ma znaczenia czy jesteś niewiastą, czy mężczyzną, ile masz lat i jakie jest twoje doświadczenie. Jeżeli czujesz, że na twej drodze chcesz samotności, zwyczajnie zrób to i odważ się ruszyć w pojedynkę.
Oprawcowane przez: JuanJaén

Plecaki wycieczkowe nie tylko the north face

Kiedy wyjeżdżamy w góry doskonale wiemy, że musimy się dobrze przygotować. Nie jest łatwo zapanować nad całym majdanem rzeczy. Dlatego dobrze jest zapisać na kartce rzeczy, które chcielibyśmy zabrać. Jeśli będziemy spali w hotelu, to zawsze możemy zabrać dużą walizkę, ale nie można zapomnieć o plecaku, który będziemy musieli wziąć ze sobą, gdy będziemy ruszać w góry. Idealnym rozwiązaniem będą plecaki the north face.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.