Góry
stok
Oprawcowane przez: Kyle Pearce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakie miejsce będzie lepiej jechać na wakacje albo ferie, do polskich kurortów czy gdzieś za granicę.

Co roku wielu ludzi staje przed wyborem, gdzie jechać na swoje ferie czy wakacje. Do wyboru jest przede wszystkim nasz kraj, na pewno przepiękny, a z drugiej denerwujący wieloma rzeczami. Przykładowo w lecie cały czas ogromnym zainteresowaniem cieszą się wakacje nad Bałtykiem. Jednak bardzo często trafiają się tu problemy z pogodą, wiele osób będzie też narzekać na strasznie wysokie ceny i ogromną komercję.
zakopane
Oprawcowane przez: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Okolice Zakopanego jako destynacja na udany wypoczynek? Czy warto jechać w Tatry jeżeli chcemy dobrze wypocząć?

Nic w taki sposób nie potrafi naładować baterii w naszym ciele jak wypad na łono natury. Może to być dłuższy wyjazd nad jezioro, nad morze, lub choćby spacer po lesie. Jednak bardzo często wybieramy góry gdy chcemy się gdzieś miejsce udać. Oprócz oczywistego przebywania na łonie natury, mamy do tego możliwość podziwiania pięknych widoków, które naładują nas na pewno na długo. Od dłuższego już czasu bardzo popularnym miejscem na przebywanie w górach są Tatry, które przyciągają swoim majestatem.
Góry zimą
Oprawcowane przez: Madalina Ungur
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Samotna wyprawa górska

Warto podróżować w pojedynkę. Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą, czy dżentelmenem, ile masz lat i jakie jest twoje doświadczenie. Jeżeli czujesz, że na twej drodze chcesz samotności, po prostu uczyń to i odważ się wyruszyć z domu samemu.
Nóż militarny sog
Oprawcowane przez: SOG
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Poszukujesz ciekawego miejsca na wczasy? Wybierz się w polskie góry!

Jeżeli nie byłeś w tym roku jeszcze nigdzie na wakacjach, bez wątpienia nadszedł odpowiedni czas, żeby coś zaplanować. Praktycznie każdy z nas bowiem potrzebuje przynajmniej od czasu do czasu wypoczynku.
malowidło - wakacje
Oprawcowane przez: Harco Rutgers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto wyjechać w góry

Obecnie ludzie przykładają bardzo wiele uwagi do zdrowego trybu życia. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoista moda wpływa na rosnącą popularność wszelkiego rodzaju sportów oraz na przykład turystyki górskiej. Ludzie coraz chętniej zamiast spędzać urlop na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający między innymi na pieszych wędrówkach.
buty do wspinaczki górskiej
Oprawcowane przez: Wawel Service
Zainspirowane przez: Wawel Service

Jakie rzeczy trzeba wziąć ze sobą na górską wędrówkę

Wykorzystywanie wolnego czasu na łonie natury to w dalszym ciągu cieszący się dużą popularnością pomysł na urlop albo kilka dni wolnego. Sporą mogą pochwalić się nasze rodzime pasma górskie, od tych największych czyli Tatr, po pasmo Karkonoskie, Beskidy czy też Bieszczady
góry2
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Polska na wakacje? - jest tak dużo miejsc do odwiedzenia, nie musimy planować wyjazdu za granicę

Nasz kraj to kraj pełen wyjątkowych atrakcji dla turystów. Wspaniałych miejsc i cennych zabytków tu nie brak, a ciekawe trasy turystyczne pozwalają każdemu amatorowi podróży spotkać tu wspaniałą przygodę.
Oprawcowane przez: JuanJaén

Plecaki wycieczkowe nie tylko the north face

Kiedy wyjeżdżamy w góry doskonale wiemy, że musimy się właściwie przygotować. Nie jest łatwo ogarnąć wszystkie rzeczy. Dlatego musimy zapisać na kartce rzeczy, które należy zabrać. Jeśli będziemy spali w hotelu, to zawsze możemy wziąć większą walizkę, ale nie można zapomnieć o plecaku, który będziemy brać ze sobą, gdy będziemy wyruszać na szlak. Najlepszym rozwiązaniem będą plecaki the north face.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.