Firmy
tajemniczy klient - materiały
Oprawcowane przez: Julian Partridge
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warto co pewien czas przeprowadzać badanie satysfakcji klientów

Dla każdej firmy szczególnie ważne jest to, co o niej sądzą konsumenci na rynku. Dzięki instytucji takiej jak badanie satysfakcji klientów potwierdzają się przypuszczenia firm. Znaczna renoma i znakomite warunki, jakie zagwarantować mogą już dziś marki konsumentom, a także znakomite rozumienie wymogów konsumenckich zapewnia przedsiębiorstwom wysokie notowania. Ważne jest to, by każdy producent był w pełni skupiony na rzetelnej pracy oraz ciągłym ulepszaniu oferowanych propozycji.
rozmowa o pracę
Oprawcowane przez: Sebastiaan ter Burg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakim czasie rozpocząć poszukiwanie zatrudnienia? Vademecum nowicjusza.

Czasami jeszcze w trakcie trwania studiów, a czasem dopiero po ich ukończeniu młode osoby rozpoczynają poszukiwania interesującej ich pracy w swoim zawodzie, zgodnej z ich wykształceniem. Jak się do tego zabierają?
Księgowość
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Plusy i minusy outsourcingu usług księgowych

Outsourcing księgowości to chętnie wybierane i w wielu wypadkach konieczne rozwiązanie w obecnych realiach. Spory odsetek firm decyduje się na likwidację własnego działu finansowego i zlecanie tych zadań wyspecjalizowanym instytucjom. Zobacz, jakie mocne i słabe strony ma taki ruch biznesowy i co jest istotne, kiedy wybieramy outsourcing księgowości.
wyposażenie biura
Oprawcowane przez: Blake Winton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co warto wiedzieć o ewidencji wyposażenia? Parę informacji

Działalność firmy nieodzownie utożsamiana jest z korzystaniem z ekwipunku biurowego. Prowadzący działalność biznesmeni są zobligowani do udzielania informacji podatkowych o posiadanym i nabywanym majątku. Widełki cenowe regulują obowiązkowe sprawozdania: ewidencja wyposażenia i tak zwane środki trwałe.
Karty kredytowe i windykacja długów
Oprawcowane przez: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Internetowe aplikacje do odzyskiwania długów

Zajmując się sprzedażą czy też świadcząc usługi trzeba się liczyć z tym, że w pewnym momencie ktoś może za to nie zapłacić. Niestety sytuacje tego typu zdarzają się dość często i nikogo nie omijają. Na swoje pieniądze czekać muszą niewielcy przedsiębiorcy, lecz również największe międzynarodowe firmy, i niekiedy pieniądze te są bardzo trudne do odzyskania.
spotkanie firmowe
Oprawcowane przez: dhub limited
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukamy sposobów na tworzenie swojej firmy

Szukając pomysłów na rozwój własnej firmy bardzo istotne będzie zapewnienie jej właściwego finansowania. Najlepszy nawet pomysł pozostanie z sferze marzeń, jeżeli do jego wykonania nie będzie pieniędzy. Problem braku finansów dotyczy szczególnie początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają przygodę z firmą. Często nie będą oni mieć kapitału na szybki start, próbują więc firmę rozwinąć etapami, inwestując większość zarobionych pieniędzy. Ale często może to nie wystarczyć do szybkiego wzrostu, a w niektórych sytuacjach może go wręcz uniemożliwić, powodując upadek biznesu. Jeżeli firma na przykład będzie prowadzić działalność usługową i pracownicy nie dostaną odpowiedniego sprzętu, bo po prostu właściciela nie będzie na to stać, to swoją pracę będą wykonywać znacznie wolniej i mniej precyzyjnie. A to przekłada się bezpośrednio na zyski, jakich brak może w pewnej chwili spowodować utratę płynności finansowej, a w efekcie konieczność kończenia biznesu.
Dokumenty
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Jak efektywnie przeprowadzić spis towaru sezonową w przedsiębiorstwie

W każdej poważnej firmie, a szczególnie w miejscu, jakie zajmuje się na co dzień sprzedażą, pojawia się kłopot z przeprowadzaniem inwentaryzacji. Wszyscy zatrudnieni, jeśli sprzęt nie został w żaden sposób objęty ubezpieczeniem, obgryzają paznokcie i czekają na ten dzień, gdy dowiedzą się, jakie sumy będzie im zabrane z wynagrodzenia, kiedy tylko okaże się, że w towarze istnieją braki. Wielu ludzi świetnie zna ten stres i nie cierpi firmy, szefa i generalnie swojego zawodu za fakt, że musi się z tym zmagać, i tak każdego roku w okolicy grudnia lub listopada.
biuro
Oprawcowane przez: Alper Çuğun
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Biura pod wynajem z Wrocławia – w jaki sposób wybrać dzisiaj dla siebie najbardziej zadowalający lokal?

Wrocław jest jednym z największych miast Polski, które charakteryzuje się obecnie bardzo dużą popularnością. Do aglomeracji cały czas przyjeżdżają kolejne osoby, które pragną szukać lepszej pracy, szans edukacyjnych czy wolą żyć w większym mieście. Dodatkowo, Wrocław jest znakomitym miejscem dla przedsiębiorców, przez wzgląd na bliskość zachodnich sąsiadów Polski.
firma windykacyjna
Oprawcowane przez: Bryant Surety Bonds
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Firmy windykacyjne są dość często potrzebne

Ktoś powinien zająć się odzyskiwaniem zadłużenia

Powinniśmy posiadać pewność, że ilość osób, które okazują się być zadłużone oraz którym ta wartość cały czas rośnie, będzie wprost spora.
autostrada
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Skąd czerpać informację o logistyce?

Efektywny system logistyczny to podstawa. Firmy, które chcą być konkurencyjne w swoich dziedzinach muszą wziąć pod uwagę jak dużą przewagę daje sprawna logistyka. Od jakiegoś czasu można wskazać parę trendów związanych z postępem technologicznym, globalizacją i rosnącymi wymaganiami kupujących.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.