Jezioro
kitesurfing
Oprawcowane przez: David van der Mark
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O konwencjonalnych, jak również mniej standardowych sportach wodnych, czyli w jaki sposób uatrakcyjnić nadchodzące wakacje nad wodą

Ruch jest dzisiaj synonimem zdrowia, dobrego samopoczucia oraz gwarantem utrzymania świetnej kondycji, nawet po osiemdziesiątce. Promowanie zdrowego trybu życia stało się tak modne, jak i regularne stosowanie rozmaitych diet odchudzających oraz rzecz jasna uprawianie sportów. Spory wysiłek fizyczny nie musi być jednakże kojarzony jedynie z wyrzeczeniami. Jogging czy fitness mają także sprawiać nam niesłychaną przyjemność. A jeśli ktoś chce w najbliższym czasie w radykalny sposób zmienić swój dotychczasowy tryb życia, to ma nieprawdopodobnie wielki wybór. Zresztą sami sprawdźmy, jakie ciekawe sporty można uprawiać w czasie najbliższych wakacji, jeżeli tylko wybieramy się nad morze bądź na jeziora.
wakacje
Oprawcowane przez: Simson Petrol
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepsze wakacje last minute!

Nasza planeta jest wyjątkowym miejscem, a wszechświat najlepszym projektantem. Praktycznie każdy kontynent nacechowany jest inną fauną, florą i architekturą, które należy zobaczyć. zwłaszcza w XXI wieku, kiedy wojaż na inny ląd trwa zaledwie kilkanaście godzin i w tydzień można zobaczyć to, o czym dawniej podróżnicy mogli tylko śnić. Należy też pamiętać, że niektóre pomniki przyrody znikną na przestrzeni lat, także aby je poznać należy się śpieszyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.