Jezioro
kitesurfing
Oprawcowane przez: David van der Mark
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O konwencjonalnych, jak również mniej standardowych sportach wodnych, czyli w jaki sposób uatrakcyjnić nadchodzące wakacje nad wodą

Ruch jest współcześnie synonimem zdrowia, doskonałego samopoczucia oraz gwarantem zachowania rewelacyjnej kondycji, nawet po osiemdziesiątce. Promowanie zdrowego modelu życia jest tak modne, jak i regularne stosowanie rozmaitych diet odchudzających oraz rzecz jasna uprawianie sportów. Niemały wysiłek fizyczny nie powinien być jednak łączony jedynie z wyrzeczeniami. Bieganie czy fitness mają też sprawiać nam ogromną przyjemność. A jeżeli ktoś planuje w nadchodzącym czasie radykalnie zmienić swój obecny tryb życia, to ma niemały wybór. Zresztą sami zweryfikujmy, jakie ciekawe sporty można uprawiać w trakcie tegorocznych wakacji, jeśli tylko udajemy się nad morze bądź na jeziora.
wakacje
Oprawcowane przez: Simson Petrol
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepsze wakacje last minute!

Nasza planeta jest wyjątkowym miejscem, a wszechświat najlepszym projektantem. Praktycznie każdy kontynent nacechowany jest inną fauną, florą i architekturą, które należy zobaczyć. zwłaszcza w XXI wieku, kiedy wojaż na inny ląd trwa zaledwie kilkanaście godzin i w tydzień można zobaczyć to, o czym dawniej podróżnicy mogli tylko śnić. Należy też pamiętać, że niektóre pomniki przyrody znikną na przestrzeni lat, także aby je poznać należy się śpieszyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.