Jezioro
kitesurfing
Oprawcowane przez: David van der Mark
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O konwencjonalnych, jak również mniej standardowych sportach wodnych, czyli w jaki sposób uatrakcyjnić nadchodzące wakacje nad wodą

Ruch jest dziś synonimem zdrowia, dobrego samopoczucia i gwarantem utrzymania świetnej kondycji, nawet po sześćdziesiątce. Promowanie zdrowego trybu życia jest tak modne, jak i systematyczne stosowanie rozmaitych diet oczyszczających oraz rzecz jasna uprawianie sportów. Niemały wysiłek fizyczny nie powinien być jednakże łączony tylko i wyłącznie z wyrzeczeniami. Bieganie czy siłownia mają też sprawiać nam niesamowitą przyjemność. A jeżeli ktoś planuje w nadchodzącym czasie radykalnie zmienić swój dotychczasowy model życia, to ma niemały wybór. Zresztą sami sprawdźmy, jakie ciekawe sporty można uprawiać w trakcie najbliższych wakacji, jeżeli tylko jedziemy nad morze bądź na jeziora.
wakacje
Oprawcowane przez: Simson Petrol
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepsze wakacje last minute!

Nasza planeta jest wyjątkowym miejscem, a wszechświat najlepszym projektantem. Praktycznie każdy kontynent nacechowany jest inną fauną, florą i architekturą, które należy zobaczyć. zwłaszcza w XXI wieku, kiedy wojaż na inny ląd trwa zaledwie kilkanaście godzin i w tydzień można zobaczyć to, o czym dawniej podróżnicy mogli tylko śnić. Należy też pamiętać, że niektóre pomniki przyrody znikną na przestrzeni lat, także aby je poznać należy się śpieszyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.