Kamera
Fotograf w trakcie pracy
Oprawcowane przez: Dino K.F. Wong
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Możliwości związane z Gopro 3

Przełomem na rynku sprzętów do rejestrowania okazują się niewątpliwie kamery Gopro. Ten rewelacyjny rodzaj kamer wywiera wrażenie i duża liczba osób stawia na zainwestowanie właśnie w ten typ. Gopro to marka cieszy się ogromną popularnością od pewnego czasu też w naszym kraju, co dostrzegł także producent.
Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Kamera Sony Action Cam sprawdza się wyjątkowo

Urządzenia bardzo istotne dla ekspertów rejestrowania swoich podbojów to właśnie kamery sportowe. Powinny być one doskonale dopracowane, pod każdym możliwym względem, aby całkowicie satysfakcjonowały i uszczęśliwiały użytkowników. Najlepsze opcje, wiele dostępnych funkcji oraz ciekawe opcje wiążące się z nagrywaniem tym urządzeniem zachwalane są przez radosnych, acz wymagających użytkowników na każdym kroku. Poręczna, jeszcze lżejsza i w znakomitej cenie – taka jest właśnie firmowa, nowa kamera.
kamera sportowa GoPro
Oprawcowane przez: John Biehler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wybieramy kamerkę dla aktywnych

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – każdy może zapamiętać na filmie. Nowe możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy zdobyć faktycznie profesjonalny sprzęt. Kupując kamerę, zazwyczaj trzeba wybrać jej zastosowanie. Jeśli potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, powinniśmy jej szukać w konkretnych modelach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.