Wybieramy kamerkę dla aktywnych

Szaleństwa na desce – w zimie i w lecie – możemy uwiecznić na filmie. Dzisiejsze możliwości są różnorodne, a za normalnie pieniądze łatwo można kupić całkiem profesjonalny sprzęt. Kupując kamerę, zwykle trzeba wybrać jej przeznaczenie. Jeśli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać wśród konkretnych modeli.
Wiadomo, że koszt jest najczęściej istotną przeszkodą, jednak w tej sytuacji też decydujemy, jak specjalistyczny sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania pewnego rodzaju portfolio narciarskich osiągnięć powinna być oczywiście lepsza niż taka, mająca służyć tylko pamiątkom z wypadów w góry. Ważne jest to, gdzie zamierzamy pokazywać filmy. Do internetu bez problemu mogą być kamery SD, ale zwykle HD poszerza możliwości – tak jak kamera GoPro Hero 3+ Black .

Kamery sportowe są wygodne i małe, z reguły można kupować odporne na wodę modele. Wiadomo, że trzeba je dobierać do rodzaju dyscypliny. Inną kamerę kupią rolkarze, a inną rowerzyści. Kamera mocuje się do kasku, przy górskich wyczynach z całą pewnością powinna być wytrzymała.

Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/
Właśnie typ mocowania ma tu duże znaczenie, ponieważ kamery dla narciarzy np. możemy przypinać do gogli. Do motorowych ekscesów świetnym rozwiązaniem okaże się kamera GoPro HD HERO2, ale na deskę możemy wybrać już coś zupełnie w innym stylu. Sportowe sprzęty do filmowania są odporne na wszystkie wstrząsy, możemy kupić też szerokokątne – odpowiednie do szerokich kadrów. Oferta jest rzeczywiście duża (więcej tutaj: ).


Pozostałe artykuły

Kamera Sony Action Cam sprawdza się wyjątkowo

Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/
Urządzenia bardzo istotne dla ekspertów rejestrowania swoich podbojów to właśnie kamery sportowe. Powinny być one doskonale dopracowane, pod każdym możliwym względem, aby całkowicie satysfakcjonowały i uszczęśliwiały użytkowników. Najlepsze opcje, wiele dostępnych funkcji oraz ciekawe opcje wiążące się z nagrywaniem tym urządzeniem zachwalane są przez radosnych, acz wymagających użytkowników na każdym kroku. Poręczna, jeszcze lżejsza i w znakomitej cenie – taka jest właśnie firmowa, nowa kamera.

Kamery sportowe nie zawsze są jednak przyjazne amatorom, stąd też są skierowane do fanów mocnych emocji i sportów ekstremalnych. Nie da się też ukryć, że producenci bazują na tym, że fajne filmy to te, pełne dynamicznych ujęć. Wówczas nie zauważamy błędów i wielu potknięć, bo chodzi jedynie o emocje. Dobrze też wybrać kamery z możliwością zapisywania trasy, dzięki GPS-owi, wbudowanego w kamerę.

Ten link do www pasta zaworowa zdziwi Cię bardzo optymistycznie. Znajdziesz tam masę rzetelnych postów. Więc nie zwlekaj i wejdź tam!

Wszystko może zależeć od preferencji cenowych, ponieważ są takie sprzęty naprawdę kierowane głównie do hobbystów.
21-05-16 08:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.