Praca
człowiek
Oprawcowane przez: University of the Fraser Valley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Żyć inaczej - pamiętaj, że nikt nie wprowadzi zmian za ciebie

Nie podoba ci się swoje życie? Chciałbyś coś wreszcie zmienić? Pójść do przodu? Z drugiej natomiast strony boisz się ryzyka. A może jesteś dodatkowo odpowiedzialny także za swoich najbliższych? W takim przypadku nic dziwnego, że nie rozważasz radykalnych zmian - w końcu skąd masz wiedzieć, co z nich wyniknie, być może coś dobrego, a być może niestety na odwrót – same problemy. Ale oczywiście zmiany niekoniecznie muszą być zawsze radykalne. Czasem można doprowadzić do nich powoli i spokojnie. Nie lubisz swojej pracy? Nie rzucaj jej natychmiast. Zastanów się na spokojnie, co mógłbyś robić w zamian, na czym jeszcze się znasz, w czym jesteś dobry albo przynajmniej co zawsze lubiłeś. A następnie zadbaj o rozwój w tym kierunku.
programista
Oprawcowane przez: Sylvain Kalache
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na czym polega profesja programisty i gdzie poszukiwać ciekawych propozycji pracy?

Programista to osoba, która zajmuje się tworzeniem rozmaitych programów komputerowych i aplikacji w języku kodowania. Wielu programistów zna przynajmniej parę różnych języków programowania, w dzisiejszych czasach do najbardziej popularnych należy Java bądź C++.
księgowa
Oprawcowane przez: NATO E-3A Component
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdy mamy osobistą firmę, wtenczas nie zapomnijmy o listy płac

Na obecną chwilę znacznie bardziej nieraz opłaca się otworzyć prywatny biznes, aniżeli zajmować się profesją dla kogoś innego. Nierzadko bowiem robota na usługach kieruje nas do małych zarobków a co za tym następuje powoduje, że po prostu ciężko nam się na tym świecie trwa.
biznes, praca, firma
Oprawcowane przez: tec_estromberg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ważne informacje mające związek z prowadzeniem działalności gospodarczej

Od dawna poziom bezrobocia w Polsce jest niezwykle duży. Należy wobec tego zrobić wszystko, aby powiększyć swoje możliwości na znalezienie pracy. Jednym z możliwości będzie na pewno własna działalność. Decydując się na tego typu rozwiązanie, należy jednak pamiętać o wielu formalnościach i przepisach, których należy przestrzegać.
windykacja
Oprawcowane przez: Sean MacEntee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne metody odzyskiwania długów

Od zawsze praktycznie bardzo wielu ludzi zaciągało długi w rozmaitych miejscach. Wbrew pozorom należności te nie tworzą się jedynie w wyniku pożyczania pieniędzy i innych dóbr. Powstają również w rezultacie zwlekania z płatnością za usługę lub produkt. Wyraźnym przykładem długu tego typu może być na przykład zaleganie przez wypożyczającego z uiszczeniem nazbieranej należności wynikającej z kar za przetrzymane pozycje.
praca przy spawaniu
Oprawcowane przez: NAVFAC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pomoc profesjonalnych agencji pracy z Poznania w aplikowaniu do pracy

Umowa o pracę jest w dzisiejszych czasach niezwykle pożądaną formą zatrudnienia, w szczególności wśród młodych ludzi. W wyszukaniu odpowiedniej dla nas pracy mogą się nam okazać pomocne agencje pracy ze wskazanego miasta.
Dyskusja
Oprawcowane przez: jeanbaptisteparis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozmowa o pracę, czyli sztuka olśniewania słowami i gestami

Indywidualne spotkanie z chlebodawcą, mienione współcześnie rozmową rekrutacyjną bądź interview to dla ciebie szansa, byś mógł przedstawić się prawdopodobnemu szefowi z jak najlepszej strony jako przyszły zatrudniony. Te kilka, a nawet kilkadziesiąt - jeśli wydasz się swojemu pracodawcy szczególnie ciekawy - minut może bądź wywołać kompletną zmianę w twoim życiu zawodowym, albo będzie wyłącznie następnym doświadczeniem na niełatwej drodze w poszukiwaniu zatrudnienia. Co więc winieneś zrobić, by dobrze wypaść w rozmowie?
kajak
Oprawcowane przez: Urko Dorronsoro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak spędzić wspaniały dzień na łonie natury? Opcji jest rzeczywiście naprawdę sporo

Czy jest coś bardziej wspaniałego, niż ciepła pogoda i nasi bliscy, z którymi jesteśmy w stanie dzielić czas wolny? Dla wielu z nas istotnie właśnie te chwile są najważniejsze w życiu i trudno się dziwić, bo przecież dzięki nim jesteśmy w stanie prawdziwie odpocząć i przekonać się, że życie to nie tylko praca, gonitwa i nerwy. Takie momenty są możliwe w lato, kiedy pogoda dopisuje, więc można zaplanować wiele aktywności na świeżym powietrzu. Konieczna jest piękna pogoda, ale w okresie letnim i wiosennym nie powinno być z tym problemu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.