Firma funkcjonująca w internecie przede wszystkim powinna posiadać ciekawą domenę

Wiele nowo powstałych, jak również już od dawna funkcjonujących przedsiębiorstw dostrzega ogromną rolę internetu w rozkręcaniu prowadzonej działalności i oczywiście wzrost zysków, dzięki dotarciu do większej liczby klientów. Aktualnie każda szanująca się firma ma własną stronę www albo może podać jakiś adres, gdzie klienci na spokojnie, siedząc w zaciszu domowego ogniska mogą poznać ofertą.

o domenie
Oprawcowane przez: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Strona internetowa jest przy tym niejako wizytówką firmy – to na jej podstawie zwykle klienci oceniają przedsiębiorstwo. Stąd też, pierwsze wrażenie przy oglądaniu takiej strony powinno być jak najlepsze. W ten sposób zagwarantujemy sobie pochlebne opinie. Jednak bardzo istotne znaczenie wydaje się mieć zwłaszcza … nazwa strony.

Nazwa strony jest głównym jej znakiem rozpoznawczym - o ile strona to wizytówka, czyli narzędzie udostępniające informacje o firmie, o tyle nazwa strony jest właśnie podstawową informacją o niej. Bardzo często wchodzący na internet nie znają danego sklepu, jednak szukają konkretnego typu produkty, czy usługi, na podstawie których wyszukują firmy, które je udostępniają. Wpisują więc frazę w wyszukiwarkę – i jeśli stosownie przemyśleliśmy, jako właściciele przedsiębiorstwa jej nazwę – powinni bez kłopotu trafić właśnie na naszą witrynę.

Kliknij ten link, a zobaczysz, że mieszczące się tam wpisy z www (https://koshayogaco.pl/pl/) zaciekawią te osoby, które zaabsorbowane są podnoszoną tutaj kwestią.

Warunek jest jeden – powinna być to nazwa adekwatna do rodzaju działalności i jednocześnie prosta, taka, która zazwyczaj przychodzi ludziom do głowy natychmiast. Nazwa witryny jest w tym przypadku kluczem do sukcesu.

preparaty
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Dzięki niej można szybko zorientować się z jaką działalnością mamy do czynienia. Bo czy trzeba wiele zachodu, by wiedzieć, że np. to miejsce, gdzie z pewnością kupimy wszelkiego typu leki i suplementy, w tym dla sportowców? Albo, że z kolei to strona, gdzie spotkamy się z tematyką sportową? Już sama domena wiele może wskazać i w tym właśnie rzecz.

Rzecz jasna ważne jest, by nazwa była unikatowa i w szczególności – jak już podkreślono – jak najlepiej informowała o zawartości strony.

Szukasz interesujących artykułów? To dobrze, ta strona internetowa (http://www.matchpoint.com.pl/oferta/silownia/) na pewno Cię zaciekawi, gdyż znajdziesz na niej dużo niezwykle ciekawych informacji.

Mamy np. firmę – wiemy, że to z pewnością będzie sklep, ale z jakim asortymentem? Musimy wejść i zajrzeć, w innym razie się nie dowiemy. Na tym właśnie polega magia domeny – ma być jak kobieta: atrakcyjna i zapamiętywalna.
19-12-18 13:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.