Jeśli zamierasz podczas urlopu spać na biwaku, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Urlopowy czas pragnęlibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie znajomych, lecz również w jakimś interesującym miejscu w naszym kraju albo zagranicą. Kiedy jedni preferują pobyt w ekskluzywnym hotelu, to pozostali decydują się na parudniową wyprawę w góry. Decyzję, w które miejsce się wybrać, należy podjąć odpowiednio wcześniej, gdyż od tej właśnie decyzji wiele zależy, np. zawartość bagażu.

Pralka turystyczna
Niekiedy przecież musimy na parę dni przed planowanym urlopem wybrać się na sprawunki i zakupić wszystko, czego nie odszukaliśmy w domowych szafkach. Turystom, którzy wybierają się pod namiot przyda się parę bardzo pożytecznych przedmiotów. A do nich na pewno należałoby zaliczyć latarki, śpiwory i ciepłe koce.

Czy szukasz nowych informacji na opisywany wątek? Jeśli tak, to przenieś się do tekstu (https://www.sneakers.pl/brand/buty-adidas.html), gdzie odnajdziesz fascynujące wiadomości, które zachowasz w pamięci na długi czas.

Na biwaku potrzebujemy także wielu przyborów, które następnie posłużą do przyrządzania posiłków. Jednakże prawdziwym wyzwaniem jest pranie brudnych, a i często spoconych ubrań. I byłby w błędzie ten, kto by uważał, że pod namiot nie można zabrać ze sobą pralki.

Scrubba bag to niezwykła pralka, którą można bez najmniejszego kłopotu zapakować nawet do niepokaźnego plecaka. A dzięki takiemu postępowaniu zaoszczędzimy miejsca i będziemy w stanie spakować inne, tak samo niezbędne rzeczy. taka pralka turystyczna ma formę torebki, do której wlewa się wodę i trochę płynu do prania. Później wystarczy kilka albo kilkanaście minut, w zależności od stopnia pobrudzenia ubrań, potrząsać tą torebką. Następną fazą prania bywa, tak jak w przypadku tego standardowego prania, płukanie, które odbywa się w identyczny sposób, jak poprzedni etap. A czyste bokserki można spokojnie wywiesić na prowizorycznie skleconym sznurze.

Pralka turystyczna wydaje się być doskonałym rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą spędzać urlopu pod dachem pensjonatów, lecz na wolnym powietrzu. Jednakże doskonale znane powiedzenie uświadamia nam, że nie ma róży bez kolców.

Scrubba bag, tak jak zresztą każda inna podręczna pralka, okaże się niewystarczająca, jeżeli będziemy chcieli w czasie wyprawy po górach (zobacz promocje na noclegi szczyrk) wyprać odzienia większych gabarytów, na przykład kombinezon. Nasza rada jest zatem taka, żeby jeszcze w momencie planowania wyjazdu spakować do plecaka dodatkowe okrycie wierzchnie bądź jeszcze jedną parę spodni, aby potem nie martwić, co na siebie włożyć.
20-05-19 07:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.