Domowa bieżnia do treningów - czym się kierować przy wyborze?

Bardzo wielu z nas pragnie zachować albo stworzyć swoją sylwetkę "od początku". W tym celu każdy spośród nas postanawia wybrać dla samego siebie jakąś postać ćwiczeń, które to będzie zarówno przyjemna, jak i pozwoli na otrzymanie wspomnianych wcześniej wyników.


w supermarkecie
Oprawcowane przez: Kristina D.C. Hoeppner
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Odmień swoje życie już w tym momencie! Rozpocznij kooperację z trenerem personalnym oraz spożywaj suplementy diety przystosowane do Ciebie

odzwierciedlenie - sport
Oprawcowane przez: Rober Xtreet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Mnóstwo osób dba teraz o własną sylwetkę i akuratne samopoczucie. Jest to rzecz jasna niemal fenomenalna wiadomość dla całego społeczeństwa, albowiem otyłość i inne schorzenia cywilizacyjne zaczęły zbierać coraz większe żniwo.


Jak to się okazuje, bardzo wielu wybiera bieganie, lecz czy jest ono tak zdrowe dla nas samych, jak to się wydaje?


Aktywność fizyczna, niezależnie od tego, czy bywają czynione w domu, czy w siłowni pod czujnym okiem trenera - ich wyniki bywają zależne wyłącznie od nas i naszego samozaparcia. Jednak jak to zazwyczaj wbrew pozorom bywa, nasze zaangażowanie - zamiast stać się słomianym zapałem - okazuje się być zapałem "zbyt mocnym" oraz po prostu zamiast sobie dopomóc szkodzimy swojemu ciału. Źle dobrane ćwiczenia są wrogiem dosłownie każdego, w szczególności dopiero zaczynającego własną "przygodę" ze sportem. Wśród najchętniej wybieranych ćwiczeń jest bez wątpienia bieganie - wydaje się najprostsze, jednak tak naprawdę wcale nie jest aż tak bardzo bezpieczne. Jak się okazuje bieganie po powierzchni przeróżnego rodzaju terenach może źle wpłynąć na nasz własny organizm, dlatego wielu fachowców poleca używanie bieżni. Porządnie dobrana bieżnia treningowa jest to wbrew wszelkim pozorom doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla person o słabej kondycji i problemach typu kardio. Jest tak dlatego, iż bieżnie są to sprzęty w typowy sposób przeznaczone dla osób wraz z problemami w szczególności z krążeniem.


Powstało na rynku niewiarygodnie dużo rodzai bieżni, które to bywają przystosowane do naszej kondycji - w zależności od niej mamy możliwość posiadać sprzęt bardziej słaby lub mocniejszy, z dodatkami typu przelicznik kalorii, czy też wskaźnik długości już przebytego dystansu i tym podobne.
17-12-04 11:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.