Rower
w Tunezji
Oprawcowane przez: Marcin Grabski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu rowery stały się takim popularnym sposobem komunikacji, w jaki sposób poprawia się infrastruktura w wielu miejscowościach.

Od kilkunastu lat rowery zaczęły przeżywać drugą młodość, ilość ich użytkowników rośnie w szybkim tempie. Bez przerwy się pojawiają następne sklepy oferujące rowery i akcesoria, i pomimo dużej konkurencji mają sporą liczbę klientów.
tuning
Oprawcowane przez: YuJeen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rower to wyśmienita forma spędzania wolnego czasu - wybierz model dla siebie

Sądzisz, żeby zaczekać z kupnem roweru do wiosny? Nic bardziej błędnego! Właśnie dziś jest kapitalny moment na to, by fundnąć sobie po prawdzie doskonały rower.
jazda na rowerze
Oprawcowane przez: Keoni Cabral
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Uwielbiasz jeżdżenie na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A jeśliby tak zaplanować na wakacje długą wyprawę rowerową? W jaki sposób się do niej przygotować? Po pierwsze zadbajmy o sprzęt. Żeby twój rower nie sprawiał problemów podczas jazdy, powinieneś poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe muszą być skontrolowane pod kątem ich odpowiedniego funkcjonowania. Można pomyśleć też o tym, by na wycieczkę zaopatrzyć się w podstawowe zapasowe części rowerowe, zwłaszcza te, które podlegają najszybszemu zużyciu lub są najbardziej podatne na zniszczenie.
Plecak
Oprawcowane przez: Alberto Ziveri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? Parę przydatnych wskazówek będzie ci pomocnych w zakupach

Kiedy zbliża się wiosna, coraz więcej osób zaczyna wybierać rozrywki sportowe na dworze. Jedną ze szczególnie lubianych postaci aktywności są wycieczki rowerowe. W jaki sposób wybrać rower dla mężczyzny? To nie jest proste zadanie, dlatego przyda ci się kilka wartościowych porad, dzięki którym podejmowanie decyzji będzie dużo prostsze.
Smartfon przy rowerze

Rower jako doskonały sposób na uprawianie sportu

Jazda na rowerze, to świetny sposób na wykonywanie sportu dla całej rodziny. Decydując się na nabycie roweru, powinno się wiedzieć czego od niego wymagamy. Czy będziemy użytkować go jedynie rekreacyjnie, czy ma to być rower na którym chcemy pokonywać trudne trasy. W reklamach hipermarketów można wypatrzyć oferty sprzedaży rowerów.
rower
Oprawcowane przez: Medano
Zainspirowane przez: Medano

Jak zakupić sprawny rower?

Chyba każdemu czytelnikowi warto polecić jazdę na rowerze - no co jak co, lecz niemalże we wszystkich przypadkach rzeczywistość jest taka, że jeśli ktoś przynajmniej jeden raz w trakcie tygodnia wsiądzie na swój rower, będzie sporo lepiej mógł się poczuć. Wiadoma kwestia: no nie zawsze w ogóle posiadamy dobry sprzęt. Byłoby bardzo dobrze gdybyśmy zatem jak najszybciej sprawili sobie jakiś rower. Być może kultowe rowery romet, które tak naprawdę pod niektórymi względami sprawiają, że Romet to obecnie szanowana marka, która pokazuje, iż co jak co, ale Polacy umieją robić rewelacyjne rowery.
rowery
Oprawcowane przez: Frédérique Voisin-Demery
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dość często używasz roweru? Nie zapominaj o właściwym wyposażeniu!

Jazda na rowerze staje się u nas coraz bardziej popularna. Na jednośladzie jeżdżą już nie tylko dzieci oraz nastolatki. Coraz większa grupa osób decyduje się na dojeżdżanie rowerem do miejsca pracy. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko pieniądze wydawane na paliwo bądź bilet komunikacji miejskiej, ale także czas – rowerem w wielu wypadkach dotrzemy do pracy szybciej. Decydując się na jazdę na rowerze, nie powinno się zapominać o porządnym wyposażeniu jednośladu.
rolki
Oprawcowane przez: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak przekonać dzieci do czynnego uprawiania sportów. Praktyczne rady dla zapracowanych opiekunów

Popularne sentencje przypominają, że trzeba od młodych lat uczyć najmłodszych dobrych nawyków, tak tych żywieniowych, jak i mnóstwa innych. Specjaliści podzielają tę opinię, dlatego już od dzisiaj warto zachęcać i pierwszoklasistów, i młodzież do uprawiania sportów.
góry2
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Osprzęt na wyprawę pieszą lub rowerową

Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne miesiące, w trakcie których, jeszcze przed początkiem wakacji, wielu ludzi wybiera się na piesze i rowerowe wędrówki. Stanowi to bardzo ciekawe z pewnych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na trasach górskich, biwakach i w noclegowniach pojawi się sto tysięcy urlopowiczów – ale wymaga siły charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością solidnego stanu zdrowia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.