Rower
Smartfon przy rowerze

Rower jako doskonały sposób na uprawianie sportu

Jazda na rowerze, to doskonały sposób na wykonywanie sportu dla całej familii. Decydując się na zakupienie roweru, trzeba mieć pojęcie czego od niego wymagamy. Czy będziemy używać go tylko rekreacyjnie, czy ma to być rower na którym pragniemy pokonywać uciążliwe trasy. W reklamach hipermarketów można odnaleźć oferty sprzedaży rowerów.
Plecak
Oprawcowane przez: Alberto Ziveri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? Parę przydatnych wskazówek będzie ci pomocnych w zakupach

Kiedy zbliża się wiosna, coraz więcej osób zaczyna wybierać rozrywki sportowe na powietrzu. Jedną z niebywale lubianych form aktywności są wycieczki rowerowe. W jaki sposób wybrać rower dla mężczyzny? To nie jest łatwe zadanie, więc przyda ci się kilka użytecznych sugestii, dzięki którym podjęcie decyzji będzie o wiele łatwiejsze.
tuning
Oprawcowane przez: YuJeen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rower to wyśmienita forma spędzania wolnego czasu - wybierz model dla siebie

Myślisz, by poczekać z zakupem roweru do wiosny? Nic bardziej mylnego! Właśnie w tym momencie jest perfekcyjny moment na to, żeby zafundować sobie faktycznie doskonały rower.
w Tunezji
Oprawcowane przez: Marcin Grabski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu rowery stały się takim popularnym sposobem komunikacji, w jaki sposób poprawia się infrastruktura w wielu miejscowościach.

Od paru lat rowery przeżywają drugą młodość, liczba ich użytkowników rośnie w szybkim tempie. Bez przerwy pojawiają się kolejne sklepy oferujące akcesoria i rowery, i pomimo niemałej konkurencji mają sporą liczbę klientów.
rowery
Oprawcowane przez: Frédérique Voisin-Demery
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dość często używasz roweru? Nie zapominaj o właściwym wyposażeniu!

Jazda na rowerze zaczyna cieszyć się u nas coraz większą popularnością. Z roweru korzystają już nie tylko dzieci oraz nastolatki. Coraz więcej osób podejmuje decyzję o dojeżdżaniu rowerem do miejsca pracy. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko pieniądze przeznaczane na paliwo bądź bilet komunikacji miejskiej, ale także czas – rowerem w przeważającej części przypadków dotrzemy do pracy szybciej. Decydując się na jazdę na rowerze, nie wolno zapominać o odpowiednim wyposażeniu jednośladu.
rolki
Oprawcowane przez: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak przekonać dzieci do czynnego uprawiania sportów. Praktyczne rady dla zapracowanych opiekunów

Świetnie znane sentencje przypominają, że należy od młodych lat uczyć latorośle dobrych nawyków, zarówno tych żywieniowych, jak i szeregu innych. Lekarze podzielają tę opinię, stąd już od dziś warto zachęcać i przedszkolaków, i nastolatków do uprawiania sportów.
rower
Oprawcowane przez: Medano
Zainspirowane przez: Medano

Jak zakupić sprawny rower?

Chyba każdemu człowiekowi należy zarekomendować jazdę na rowerze - co jak co, lecz praktycznie zawsze sytuacja jest taka, że jeżeli ktoś no przynajmniej jeden raz w trakcie tygodnia wsiądzie na rower, będzie o wiele fajniej mógł się czuć. Wiadomo: no nie zawsze w ogóle posiadamy dobry rower. Byłoby świetnie gdybyśmy zatem bez zwlekania zakupili sobie rower. Być może kultowe rowery romet, które tak naprawdę pod wieloma względami powodują, że Romet to aktualnie renomowana marka, która w dobitny sposób pokazuje, iż co jak co, ale Polacy potrafią produkować fantastyczne rowery.
góry2
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Osprzęt na wyprawę pieszą lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w czasie których, jeszcze przed startem wakacji, mnóstwo ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Stanowi to dość dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach pojawi się sto tysięcy turystów – jednak potrzeba do tego siły charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia.
jazda na rowerze
Oprawcowane przez: Keoni Cabral
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Uwielbiasz jeżdżenie na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A gdyby tak planować na wakacje daleką wyprawę rowerową? W jaki sposób się do niej przyszykować? Na początku zadbajmy o sprzęt. By twój rower nie sprawiał problemów podczas jeżdżenia, powinieneś poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe muszą być zbadane pod kątem ich właściwego funkcjonowania. Można pomyśleć też o tym, by na wyjazd zaopatrzyć się w najważniejsze zapasowe części rowerowe, zwłaszcza te, które ulegają szybkiemu zużyciu lub są najbardziej podatne na zniszczenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.