Rower
tuning
Oprawcowane przez: YuJeen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rower to wyśmienita forma spędzania wolnego czasu - wybierz model dla siebie

Myślisz, by poczekać z zakupem roweru do wiosny? Nic bardziej mylnego! Właśnie w tym momencie jest idealny moment na to, by fundnąć sobie naprawdę doskonały rower.
Plecak
Oprawcowane przez: Alberto Ziveri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? Parę przydatnych wskazówek będzie ci pomocnych w zakupach

Kiedy idzie wiosna, coraz więcej ludzi wybiera rozrywki sportowe na dworze. Jedną ze zwłaszcza lubianych postaci aktywności są wycieczki rowerowe. W jaki sposób wybrać męski rower? To nie jest proste zadanie, więc przyda ci się parę praktycznych wskazówek, dzięki którym podejmowanie decyzji będzie dużo łatwiejsze.
rolki
Oprawcowane przez: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak przekonać dzieci do czynnego uprawiania sportów. Praktyczne rady dla zapracowanych opiekunów

Świetnie znane maksymy przypominają, że trzeba od najmłodszych lat uczyć dzieci dobrych nawyków, zarówno tych żywieniowych, jak i mnóstwa innych. Lekarze podzielają tę opinię, stąd już od dziś warto zachęcać i przedszkolaków, i młodzież do uprawiania sportów.
Smartfon przy rowerze

Rower jako doskonały sposób na uprawianie sportu

Jazda na rowerze, to doskonały sposób na uprawianie sportu dla całej familii. Decydując się na zakupienie roweru, powinno się mieć pojęcie czego od niego żądamy. Czy będziemy używać go wyłącznie rekreacyjnie, czy ma to być rower na którym chcemy pokonywać trudne szlaki. W reklamach supermarketów można wypatrzyć oferty sprzedaży rowerów.
rowery
Oprawcowane przez: Frédérique Voisin-Demery
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dość często używasz roweru? Nie zapominaj o właściwym wyposażeniu!

Jazda na rowerze zaczyna cieszyć się u nas coraz większą popularnością. Za pomocą roweru przemieszczają się już nie tylko dzieci oraz nastolatki. Coraz więcej osób podejmuje decyzję o dojeżdżaniu rowerem do miejsca pracy. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko pieniądze wydawane na paliwo bądź bilet komunikacji miejskiej, ale także czas – rowerem często dojedziemy do pracy szybciej. Stawiając na jazdę na rowerze, nie powinno się zapominać o porządnym wyposażeniu jednośladu.
w Tunezji
Oprawcowane przez: Marcin Grabski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu rowery stały się takim popularnym sposobem komunikacji, w jaki sposób poprawia się infrastruktura w wielu miejscowościach.

Od paru lat rowery przeżywają drugą młodość, liczba ich użytkowników rośnie w szybkim tempie. Bez przerwy pojawiają się kolejne sklepy oferujące akcesoria i rowery, i pomimo niemałej konkurencji mają sporą liczbę klientów.
rower
Oprawcowane przez: Medano
Zainspirowane przez: Medano

Jak zakupić sprawny rower?

Chyba każdemu człowiekowi należy zarekomendować jazdę na rowerze - co jak co, lecz praktycznie zawsze sytuacja jest taka, że jeżeli ktoś no przynajmniej jeden raz w trakcie tygodnia wsiądzie na rower, będzie o wiele fajniej mógł się czuć. Wiadomo: no nie zawsze w ogóle posiadamy dobry rower. Byłoby świetnie gdybyśmy zatem bez zwlekania zakupili sobie rower. Być może kultowe rowery romet, które tak naprawdę pod wieloma względami powodują, że Romet to aktualnie renomowana marka, która w dobitny sposób pokazuje, iż co jak co, ale Polacy potrafią produkować fantastyczne rowery.
góry2
Zainspirowane przez: www.morguefile.com

Osprzęt na wyprawę pieszą lub rowerową

Nadchodzą dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w czasie których, jeszcze przed startem wakacji, mnóstwo ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Stanowi to dość dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na trasach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach pojawi się sto tysięcy turystów – jednak potrzeba do tego siły charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno solidnego stanu zdrowia.
jazda na rowerze
Oprawcowane przez: Keoni Cabral
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Uwielbiasz jeżdżenie na rowerze? Sprawdź, czy jesteś gotowy na dalekie wyprawy.

A gdyby tak planować na wakacje daleką wyprawę rowerową? W jaki sposób się do niej przyszykować? Na początku zadbajmy o sprzęt. By twój rower nie sprawiał problemów podczas jeżdżenia, powinieneś poddać go przeglądowi. Poszczególne części rowerowe muszą być zbadane pod kątem ich właściwego funkcjonowania. Można pomyśleć też o tym, by na wyjazd zaopatrzyć się w najważniejsze zapasowe części rowerowe, zwłaszcza te, które ulegają szybkiemu zużyciu lub są najbardziej podatne na zniszczenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.