Gdańsk
sale konferencyjne i szkoleniowe
Oprawcowane przez: Daniel X. O'Neil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy aby na pewno warto organizować pierwszą komunię swojego dziecka w jakimś lokalu?

Moim skromnym zdaniem często jest tak, że posiadamy niewielkie mieszkanko, w którym ciężko urządzić duży obiad, nie mówiąc już o komunii. I z tego powodu rośnie liczba przyjęć komunijnych, które są wyprawiane w lokalach. Moim zdaniem tego typu rozwiązanie jest bardzo dobrym posunięciem. Sam wychodzę z takiego założenia, że jeśli komunia, to wyłącznie w lokalu. Rozumiem aspekt finansowy, lecz bardzo często pieniądze bez problemu by się odnalazły. A przynajmniej takie mam myśli.
zakupy w Gdańsku
Oprawcowane przez: Kuba Bożanowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Krótki poradnik wypoczynkowy, czyli co zabrać ze sobą nad morze

Wakacje w pełni. Powolutku pakujemy niezbędny ekwipunek, by lada chwila udać się na wyczekiwany wypoczynek. Obecnie wielu turystów wybierze na morze. Nasze cieszy się wyjątkowym powodzeniem. W szczególności Gdańsk, serce Pomorza.
Gdańsk
Oprawcowane przez: grego1402
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oferta Gdańska dla turysty czyli co ciekawego będzie do zobaczenia przyjeżdżając do tego niezwykłego miasta.

Gdańsk jest jednym z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych w naszym kraju, zachęca w pierwszej kolejności wspaniałymi zabytkami, ale także niecodzienną atmosferą. W Gdańsku na stałe żyje ponad 400 tysięcy mieszkańców, ale w sezonowym okresie należy do tego doliczyć następne kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, którzy przyjeżdżają na dłuższy lub krótszy wypoczynek. Gdańsk wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto, a jego historia sięga blisko tysiąc lat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.