Pływanie
kitesurfing
Oprawcowane przez: David van der Mark
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O konwencjonalnych, jak również mniej standardowych sportach wodnych, czyli w jaki sposób uatrakcyjnić nadchodzące wakacje nad wodą

Ruch jest dzisiaj synonimem zdrowia, dobrego samopoczucia oraz gwarantem utrzymania świetnej kondycji, nawet po osiemdziesiątce. Promowanie zdrowego trybu życia stało się tak modne, jak i regularne stosowanie rozmaitych diet odchudzających oraz rzecz jasna uprawianie sportów. Spory wysiłek fizyczny nie musi być jednakże kojarzony jedynie z wyrzeczeniami. Jogging czy fitness mają także sprawiać nam niesłychaną przyjemność. A jeśli ktoś chce w najbliższym czasie w radykalny sposób zmienić swój dotychczasowy tryb życia, to ma nieprawdopodobnie wielki wybór. Zresztą sami sprawdźmy, jakie ciekawe sporty można uprawiać w czasie najbliższych wakacji, jeżeli tylko wybieramy się nad morze bądź na jeziora.
Maraton
Oprawcowane przez: Dave Wright
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Trening do triathlonu trzeba zainicjować jak najszybciej

Kiedy zamierzamy wziąć udział w jakichś zmaganiach, to pragniemy się jak najwspanialej do nich przygotować, tak aby osiągnąć jak najwyższe miejsce. Niezwykle wymagającymi zawodami są te, które wiążą ze sobą biegi, pływanie i jazdę na rowerze, ponieważ tutaj musimy się poszczycić nie tylko wspaniałą formą, lecz również odpowiednim wzmocnieniem właściwie wszystkich części ciała.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.