Marketing
firma
Oprawcowane przez: MBWA PR
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sposób postrzegania przedsiębiorstwa w on-line ma spore znaczenie

Powoli i w Polsce gruntuje się coraz silniej prawidłowe przekonanie, że wizerunek jest tak samo ważny, jak inne działania. I to jednocześnie w wymiarze grupowym, jak i osobowym, czyli istotny wizerunek nas jako osoby, która chce się wypromować, jak i całej firmy, która chce być odbierana jako pewny i poważny partner. Dawne przypadkowe nazwy („zamerykanizowane”) albo od nazwiska właściciela odchodzą do przeszłości. Identycznie logo, zupełnie przypadkowe, bez żadnej filozofii i głębi. Teraz najistotniejszy wizerunek na miarę XXI wieku.
akt - firma
Oprawcowane przez: ZSPNrdwa Krosno
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Serm a także marketing typu szeptanego - czyli, uatrakcyjnienie firmy w sieci internetowej

Co oznacza skrócenie SERM oraz jakie bywa jego zadanie? A marketing typu szeptanego? Na jakich zasadach polega oraz jakie są przykłady jego użytkowania? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez problemu odnajdziesz w naszym dzisiejszym felietonie!
ulotka i foldery
Oprawcowane przez: Paul Stainthorp
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze zadbać o identyfikację wizualną naszej organizacji?

Każdy z nas wyjątkowo doskonale wie, że znaczna część przedsiębiorstw, jaka aktualnie działa na rynku ma za zadanie generować jak najogromniejsze zyski pieniężne. W praktyce jednakże zrealizowanie takiego postulatu wcale nie nadciąga nam bez trudności.
wykres

Niezwykle interesujący sposób na zwiększenie rozpoznawalności swojej marki. Wypróbuj już dziś, nie będziesz żałować

Czy pozostajemy na bieżąco z informacjami czy może ciągle szukamy informacji, my przedsiębiorcy, nie możemy za bardzo porzucić tematu promocji swojej firmy. Z prostego powodu: jeśli chcemy mieć większe zyski lub utrzymać odpowiedni poziom powinniśmy ciągle dowiadywać się jakie perspektywy są dla nas korzystne. Bez tego trudnobędzie nam poprawić swoją pozycję lub chociażby utrzymać zdobytych już klientów. W dzisiejszych czasach bowiem, promocja i marketing grają pierwsze skrzypce.
reklama obrotowa na słupie
Oprawcowane przez: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama, marketing, promocja - najbardziej znane elementy wykorzystywane w kampanii reklamowej

Aktualnie reklama jest niezmiernie znacząca, gdy chcemy odnieść sukces. Obojętnie od dziedziny, produkt lub usługa wymagają właściwej kampanii, która pozwoli trafić do istotnego grona potencjalnych użytkowników.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.