Działalność
wspaniałe pomysły na wspieram.to
Oprawcowane przez: Oliver Tacke
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Finansowanie społecznościowe Poznaj strukturę działania

Crowdfunding, nazywany także finansowaniem społecznościowym, to zjawisko w dalszym ciągu raczej nowe w Polsce. Oparte jest na spostrzeżeniu, że użytkownicy stron internetowych tworzą bardzo dużą rzeszę ludzi, gotowych do pomocy w rozmaitych interesujących kwestiach. Crowdfunding polega na dofinansowywaniu wybranych projektów przez tę właśnie rzeszę internautów. Najważniejszą cechą tego systemu jest to, że każdy chętny dowolnie wyznacza kwotę dotacji. Od dawna bowiem wiadome jest, że często nawet nieduże sumy okazują się kluczowe dla firmy. Każdy projekt zamieszczony w serwisie crowdfundingowym powiada określną granicę, do której powinny dojść podarowane finanse w wyznaczonym przedziale czasowym. Przedsięwzięcia, które bardzo przypadły do gustu użytkownikom, często tę określoną granicę przekraczają wielokrotnie.
działalność
Oprawcowane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo rozliczyć PIT? Zobacz, jak nie narazić się na odpowiedzialność za nieprawidłowe wypełnienie deklaracji

W dzisiejszych czasach wypełnienie zeznań podatkowych oczywiście dla mnóstwa osób jest prawdziwym koszmarem - zwłaszcza, że żyjemy w czasach, gdzie sporo osób jest zatrudnionych w oparciu o śmieciowe umowy, często pracując w kilku miejscach jednocześnie.
adresu
Oprawcowane przez: mosaic36
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy są aplikacje, które mogłyby nam pomóc w tego typu biurowych czynnościach jak wystawianie faktur?

działalność w firmie w dzisiejszych czasach nie bywa już tak nużąca jak to miało miejsce w przeszłości. W przeszłości wszystkie czynności należało robić manualnie oraz trzeba było niezwykle uważać, aby się w żadnym miejscu nie omylić.
billboard
Oprawcowane przez: ING Group
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy billboardy faktycznie są odpowiednim wyborem w rozreklamowaniu danej działalności?

Wielu właścicieli prywatnych przedsiębiorstw przeznacza konkretną sumę na rozreklamowanie własnej marki, aby tym sposobem pozyskać kolejnych klientów. Zwykle inwestycja w reklamę nie jest szczególnie kosztowna, jeżeli tylko skusimy się na jej konkretną formę. Warto zwrócić uwagę na przykład na billboardy, za pośrednictwem których można znakomicie wypromować określoną działalność, oddziałując na pozytywny wizerunek firmy.
germanicus.pl

Inwestycja w obligacje ma możliwość się opłacać

Kiedy prowadzimy firmę, albo posiadamy większe oszczędności i chcemy je w coś inwestować, posiadając pewność, że ich nie stracimy, to należy dokładnie się poznać z różnymi propozycjami.
lektor języka angielskiego
Oprawcowane przez: vastateparksstaff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jaki lektor j. angielskiego będzie idealnym nauczycielem dla naszego dzieciaka?

Za sformułowaniem dobry lektor niezwykle niewiele stoi. Lektor rzeczywiście musi być dobry dla nas oraz dla naszego dziecka. Jego perfekcyjne podejście warto oceniać nie wyłącznie przez pryzmat doświadczenia, lecz również pod kątem osobowości oraz podejścia do samego procesu nauczania.
księgowość

Firma Księgowi i Doradcy - nowoczesne biuro rachunkowe w Zawierciu

Wielu przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, rozważa czy warto korzystać z usług oferowanych przez .
Oprawcowane przez: Materiały prasowe

Na jaki dodatkowy sprzęt zwrócić uwagę wynajmując autobus

Wynajem autokaru okazuje się niezbędny wtedy, gdy należy przetransportować dużą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to więc być np. wyprawa szkolna bądź pielgrzymka do świętego miejsca. Jeśli obmyślasz wynajęcie dużego samochodu na wyprawę, w tym wpisie dajemy dla ciebie przydatne porady.
leader w firmie
Oprawcowane przez: Martin Lang
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Systemy administrowania przedsiębiorstwem - jedno z popularniejszych zastosowań ułatwiających pracę wielu działów

Rynek przedsiębiorstw jest w dzisiejszych czasach nadzwyczaj powiększony i możemy wyszukiwać zatrudnienia tak samo w małych przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach.
umowa
Oprawcowane przez: Victor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Planujesz otwacie własne przedsiębiorstwo i nie rozumiesz zawiłych pojęć prawnych? Nie przejmuj się!

A więc posiadasz już pomysł na swoją własną firmę. Wiesz dokładnie jaką aktywnością będzie się ona zajmować i jesteś przekonany, że będzie ona sukcesem, gdyż jesteś specjalistą w tej dziedzinie. Rozpoczynasz więc poszukiwania idealnego pomieszczenia na swoją działalność. Zaczynasz także proces rekrutacji pracowników do swojej firmy. I nagle zaczynają się problemy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.