Gdzie jechać wypocząć?
Jezioro, Mazury
Oprawcowane przez: evoonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Atrakcje turystyczne Krainy Tysiąca Jezior

Obszar Warmii i Mazur nieraz nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego przydomek. Na terenie Krainy Tysięcy Jezior doliczono się z grubsza 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie jedynej w swoim rodzaju przyrody sprawiły, że zrobiono tu kompleksowo wyposażony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie należy poświęcić dziesięć dni. Podkreślić należy fakt, że w regionie mieści się najogromniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
góry
Oprawcowane przez: Matt Kowal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kiedy zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

Jeżeli zastanawiasz się, dokąd najlepiej wyjechać na wakacje, być może powinieneś rozważyć wyprawę w polskie góry. Wielce znaną miejscowością turystyczna stał się ostatnimi czasy Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednak wiele ludzi traktuje Zieleniec jak zupełnie inną miejscowość. Co można zaplanować w Zieleńcu? Praktycznie wszystko. Wielką zaletą tej miejscowości wypoczynkowej jest fakt, że można się tam rewelacyjnie bawić zarówno latem jak i zimą.
ślub w plenerze
Oprawcowane przez: Cayobo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Pensjonat przeznaczony dla koików, przeciwko knajpka w Limanowej - a więc, obszar powiatu Limanowskiego

Chciałbyś wspaniale zjeść w czasie pobytu wewnątrz Limanowej? A może poszukujesz w tym konkretnym obszarze pensjonatu dla własnego konia? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! W tym felietonie zbliżymy Ci oba zagadnienia, jedynie przeczytaj calutki tekst!
wakacje nad morzem
Oprawcowane przez: Jörg Schubert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego rekomenduje się spędzić wyjazd w Jarosławcu?

Z czym kojarzy ci się słowo „wakacje”? Uczniowie chcą nie myśleć o uczelni, spać do dwunastej w południe, byczyć się ile się da i robić co się da, co tylko przynosi szczęście i nie łączy się ze słowem „obowiązek”. Studenci podejmują się rozmaitych zleceń, które zapewnią im pieniądze niezbędne na wakacyjny wyjazd i rozmaite uciechy. Pracownicy mają chęć spędzić pewien czas z dala od domu w jakimś zacisznym miejscu, z dala od wkurzającego zwierzchnika i ciągłego pośpiechu.
wędrówki
Oprawcowane przez: wasim muklashy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niepłodność - najświeższe strategie terapii

Bezpłodność dotyka coraz więcej małżeństw. Współcześnie, gdy tak głośno jest o podejściu in vitro, warto wiedzieć więcej o wszelkich najświeższych sposobach kuracji owej cywilizacyjnej choroby.


Niepłodność - najświeższe strategie terapii

Niepokoić się można po roku regularnego współżycia.
mieszkania
Oprawcowane przez: PeCeT_full
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tajlandia z Niemiec ma świetne połączenia

Jeżeli wybieramy się gdzieś w daleką podróż, to z pewnością poszukujemy takich powiązań, które zezwolą nam jak najwięcej uzyskać. Dlatego bez wątpienia będzie nas interesowało to, jakie połączenia będą od naszych zachodnich sąsiadów i czy nieraz nie wyszukamy tutaj jakichś bardziej interesujących ofert.


Tajlandia z Niemiec ma świetne połączenia

Czy powiemy co kryje się pod możliwością Tajlandia z Niemiec?


Tajlandia z Niemiec ma świetne połączenia

Potrzeba popatrzeć na przeróżne propozycje podróży, tak żebyśmy otrzymali gwarancję, że wyszukamy tą, która faktycznie będzie się opłacała.
Góry zimą
Oprawcowane przez: Madalina Ungur
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Samotna wyprawa górska

Warto podróżować w pojedynkę. Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą, czy dżentelmenem, ile masz lat i jakie jest twoje doświadczenie. Jeżeli czujesz, że na twej drodze chcesz samotności, po prostu uczyń to i odważ się wyruszyć z domu samemu.
na Kaszubach
Oprawcowane przez: tomasz przechlewski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie masz pomysłu na urlop? - odwiedź Kaszuby i zobacz, jak jest tam niesamowicie

Kaszuby to wspaniały teren ulokowany na północy naszego kraju. Jest elementem Pomorza, na zachód od Wisły, ale mimo to ciężko jest dokładnie zaznaczyć granice obszaru, ponieważ nie są to tereny historyczne. Kaszuby rozpościerają się od Morza Bałtyckiego na południe, zajmując swym zasięgiem piaszczyste plaże wybrzeża, jak również przepiękne lasy i piękne jeziora. Chcesz zaplanować wakacje w interesującym miejscu? Pomyśl o Kaszubach!
plaże
Oprawcowane przez: ITU Pictures
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezapomniane wczasy Dubaj albo wycieczka do Kambodży tylko w dobrej cenie

Sporo osób rozmyśla nad tym, dokąd ruszyć na wypoczynek. Zwłaszcza, jeśli urlop zaplanowaliśmy na dni chłodne. Dobrze jest wówczas wyjechać do ciepłego regionu, radować się słońcem i cudowną pogodą.
Kołobrzeg, plaża
Oprawcowane przez: brzeszczot
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Atrakcje turystyczne nad naszym polskim morzem, oferta kwater w nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych.

Jednym z najpopularniejszych rejonów naszego kraju jest pas wybrzeża. Ciągnące się kilometrami pełne piasku plaże każdego lata przyciągają setki tysięcy turystów, którzy są spragnieni gorącego słońca i chłodnych morskich fal. Praktycznie całe pomorze usiane jest większymi i mniejszymi środkami wypoczynkowymi. Niektóre z nich, takie jak Szczecin, Kołobrzeg albo Gdańsk przyjmują każdego lata ogromną ilość turystów, plaże są pełne odpoczywających, a w klubach i knajpach przez cały czas kręci się zabawa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.