Gdzie jechać wypocząć?
Rzym
Oprawcowane przez: esharkj
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Promocyjne loty, jako szansa odwiedzenia miejsc wyjątkowych. Co zmieniły one w planowaniu wolnego czasu?

W dzisiejszych czasach podróżowanie jest już proste i szybkie. To niesamowite, iż można wybrać się na przeciwny koniec Europy zaledwie po to, aby zostać tam na weekend.
kurs
Zainspirowane przez: www.zewprzygody.pl

Hotel ibis Gdańsk mamy szansę zaoferować

Gdy pragniemy mieć gwarancję, że dana firma będzie oceniana jako ta, którawspaniale się rozwija oraz ma odpowiednie podejście do wspólników, to musimy zadbać o dobry nasz wizerunek.
wakacje
Oprawcowane przez: Michal Goszczynski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Promocje na bilety lotnicze - czemu warto?

Każdy chce przeżyć wspaniałą przygodę, wybrać się na rajską wyspę, opalać się, poznawać inne kultury, lecz przede wszystkim porządnie wypocząć. Jednakże niewiele osób zabiera się za realizowanie takich marzeń - zazwyczaj ograniczają się one tylko do snucia planów.

Promocje na bilety lotnicze - czemu warto?

Opłaca się zmienić ten stan rzeczy.
wakacje
Oprawcowane przez: Simson Petrol
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepsze wakacje last minute!

Nasza planeta jest wyjątkowym miejscem, a wszechświat najlepszym projektantem. Praktycznie każdy kontynent nacechowany jest inną fauną, florą i architekturą, które należy zobaczyć. zwłaszcza w XXI wieku, kiedy wojaż na inny ląd trwa zaledwie kilkanaście godzin i w tydzień można zobaczyć to, o czym dawniej podróżnicy mogli tylko śnić. Należy też pamiętać, że niektóre pomniki przyrody znikną na przestrzeni lat, także aby je poznać należy się śpieszyć.
Wrocław
Oprawcowane przez: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Udajesz się na wycieczkę do Wrocławia? Rozpoznaj atrakcje!

Dominujący dzisiaj trend na zwiedzanie polskich miast jest ewidentnie jednym z korzystniejszych, jaki możemy oglądać. Coraz chętniej zamierzamy spędzić koniec tygodnia w malowniczych miejscowościach naszego kraju czy też dodatkowo zaznajomić historię większych miejscowości.
Oprawcowane przez: Dave Heuts

Tanie podróże samolotem po 6 kontynentach

Wielu z nas ma już przygotowane plany na wakacje. Ustaliliśmy dokąd chcemy się udać, być może już nawet wiemy jak się tam dojechać. Większość podróżnych teraz wybiera lot samolotem - tak jest najszybciej, najbardziej komfortowo, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od pewnego czasu nie są drogie i dostępne dla każdego podróżującego.
Łódź
Oprawcowane przez: Elroy Serrao
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kilka informacji o ofercie turystycznej Łodzi, jak się przedstawia baza kwater w tym mieście

Łódź to stosunkowo młode miasto, bo początki jego sięgają zaledwie 19 wieku. Co prawda pierwsze zapiski o niej pochodzą już z wieku dwunastego, lecz dopiero około roku 1820 zaczęła się współczesna historia tego miasta. Od tamtych chwil zaczął się bardzo intensywny rozwój różnych gałęzi przemysłu, w pierwszej kolejności powstawały liczne fabryki włókiennicze.
Figura na lato
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Słoneczne lato, niebieskie morze, czyli sezon na wczasy rozpoczęty

Mając na myśli: wczasy, w głowie mamy tyko jedno, moment miłego lenistwa, totalnego nic nie robienia w miejscu, w którym czujemy się nadzwyczajnie. Cały rok opiekujemy się domem, wstajemy rano, bierzemy na siebie mnóstwo obowiązków po to, by na jeden lub dwa tygodnie pojechać na wytęskniony wyprawę. Jeżeli zbliża się już ten czas, dobrze jest obadać strony Internetowe, zajrzeć do biura turystycznego i rozeznać się w propozycjach wczasowych. Propozycji jest masę. Dobrze jest zastanowić się jednak nad ofertą last minute z Niemiec.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.