Gdzie jechać wypocząć?
Kolagen na wakacjach
Oprawcowane przez: DER-MED
Zainspirowane przez: DER-MED

Podróżowanie za pomocą linii lotniczych - co dokładnie warto wiedzieć przed pierwszą wyprawą

Podróż z pomocą samolotu dla sporej liczby z nas jest najzwyczajniej przerażająca - duży strach przed tym, że samolot spadnie oraz uderzy w ziemię powoduje, że omijamy je szerokim łukiem. Tymczasem jak to się okazuje podróżowanie samolotem jest do tej konkretnej pory uważana za najbardziej bezpieczny sposób podróżowania.
hotel
Oprawcowane przez: Phillip
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tajlandia i Kuba - a więc, wycieczki i wakacje poza granicami Polski

Uwielbiasz jeździć na wycieczki? Chcielibyśmy zaprosić na wycieczkę na Kubę, gdzie z gwarancją miło spędzisz czas! A być może zastanawiasz się nad podróżowaniem do Tajlandii, jednak nie masz pojęcia, kiedy jest najwspanialszy czas, aby się w to miejsce udać? W naszym artykule po opowiadamy Ci troszkę o tym lokalizacja, i sam zadecydujesz!


Tajlandia i Kuba - a więc, wycieczki i wakacje poza granicami Polski

Chociaż w obecnej chwilce mamy jeszcze zimę, to nasze biura podróży nie obijają się, zachęcając nasze osoby na wykupienie wycieczek czy wakacji.
nocleg w apartamencie
Oprawcowane przez: Matthias Mueller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Hostele – świetna alternatywa na niedrogi nocleg dla każdej jednostki chcącej podróżować

Wyjazd na wczasy jest praktycznie dla każdego obywatela wyczekiwanym czasem. Wypoczywa on wówczas\w tym czasie od pracy, różnorodnych trudności lub zmartwień. Jest to także okres, który może przeżyć razem z familią albo znajomymi, dla których nie często posiada tyle czasu ile by chciał w trakcie roku.
Centrum Warszawy
Oprawcowane przez: Radek Kołakowski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kraków lub Warszawa - najciekawsze miejscówki

Do najbardziej popularnych miejscowości w naszym kraju, każdego lata odwiedzanych przez setki tysięcy odwiedzających, zalicza się Kraków oraz Warszawa. Stolica wiadomo, jest największym miastem w naszym kraju, w niej swe siedziby mają największe firmy i koncerny.
hotel spa
Oprawcowane przez: Alan Light
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak uruchomić hotel?

Rozmyślasz nad otwarciem prywatnej firmy. Wahasz się, dlatego że trwoży cię konieczność oczekiwania na zezwolenie albo koncesje? Można tego uniknąć, zakładając hotel.
Podróże z dzieckiem
Oprawcowane przez: FuturePR
Zainspirowane przez: FuturePR

Dokąd wyjechać na wycieczkę w weekend majowy?

Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 można zaskoczyć się jak dużo jest ofert na ten termin. Warto tylko pamiętać o wcześniejszym bukowaniu miejsc, z tego względu że w tym czasie bardzo dużo osób chce wybrać się na wycieczkę. Bardzo często są to wycieczki w granicach państwa, aczkolwiek popularne są także zagraniczne wyjazdy. Wiele par chce także zorganizować sobie weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają oferty skierowane właśnie dla takich osób.
Figura na lato
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Słoneczne lato, błękitne morze, czyli sezon na wczasy zaczęty

Mówiąc: wczasy, w głowie mamy tyko jedno, czas miłego nieróbstwa, zupełnego nic nie robienia w miejscu, w którym czujemy się nadzwyczajnie. Pełny rok pracujemy, wstajemy rano, bierzemy na siebie sporo zadań po to, by na jeden lub dwa tygodnie pojechać na upragniony wycieczkę. Gdy zbliża się już ów krótki czas, dobrze jest obadać strony Internetowe, wstąpić do biura turystycznego i zorientować się w propozycjach letniskowych. Sugestii jest masę. Wskazane jest aby zastanowić się jednak nad propozycją last minute z Niemiec.
Cellulit można pokonać dietą
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Niezapomniany wypoczynek za granicą

Wypoczynek to coś niewątpliwie istotnego dla każdego z nas. Przecież jeśli w ciągu tygodnia pracujemy po kilkadziesiąt godzin, przez kilka miesięcy z rzędu, trudno się nie zmęczyć. I dlatego warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w Polsce? Generalnie każdy człowiek musi raz na jakiś czas wyjechać z Polski, chociażby po to, aby zobaczyć coś interesującego, zwiedzić fantastyczne budowle, etc.
łowienie ryb
Oprawcowane przez: Rod Waddington
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wędkarstwo naszą szczególną pasją

Na świecie istnieje znaczna ilość miejsc, w które warto wybrać się na wędkowanie. W internecie założonych zostało już sporo portali poświęconych temu tematowi. Prawdziwi entuzjaści wędkowania czują się znakomicie na tematycznych forach internetowych. Dzięki niemałemu zaangażowaniu twórców takich stron w internecie możliwe jest, że fajni wędkowania znajdą kontakt do siebie. Pozwoli im to w niedługim czasie zorganizować wspólną wyprawę, której rezultaty będą zadziwiające.
Jezioro, Mazury
Oprawcowane przez: evoonia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Atrakcje turystyczne Krainy Tysiąca Jezior

Region Warmii i Mazur nieraz nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak jest on znacznie bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego przydomek. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie wspaniałej natury spowodował, że stworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie należy poświęcić dziesięć dni. Podkreślić warto fakt, iż w regionie znajduje się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.