Fundusze europejskie w miejscowości Sztum - a więc, fundusze Unii Europejskiej na obszarach wiejskich

Choć sporo osób ma możliwość o tym nie wiedzieć, od pewnego czasu na terenie państewka Polskiego - dotąd skupione mocniej na obszarach typowo miejskich - działają coraz to silniej po rozszerzane fundusze europejskie, które już od po określanego okresu czasu obejmują również obszary typowo wiejskie, w tym w interesującym nasze osoby malutkim miasteczku o nazwie Sztum w woj. Pomorskim, który to bywa równocześnie siedzibą powiatu sztumskiego a także jego siedzibą miejsko-wiejskiej gminy.
wakacje
Oprawcowane przez: Billie Ward
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


..


Wykładowca
Oprawcowane przez: Malcolm Manners
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Sztum to - jak można zauważyć po wstępie - małe miasteczko położone w województwie pomorskim.

Masz chęć poszerzyć swą wiedzę na ten temat? Zapraszamy zatem do przelogowania się do kolejnej witryny. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis (https://inoffice.pl/sale-konferencyjne/).

Niezbyt sporo osób jednak dobrze wie, że bywa to także miejsce, w którym to powstało tak nazywane "Sztumskie Centrum od Informacji Europejskiej", które jest cząstką "Mobilnego Punkciku Funduszy Europejskich" ("Mobilnego", czyli "przenośnego"), który znajduje się w tym konkretnym obszarze. Fundusze europejskie Sztum obejmują wbrew pozorom przeróżnego rodzaju spotkania. Wewnątrz 2015 roku odbyło się pewne z nich, w którym poruszano temat Funduszy UE, który ma objąć latka 2014-2020. Wewnątrz takiego rodzaju programiku spotkań, poruszane są szczególnie tematy związane wraz z wprowadzeniem do owego tematu, różne postacie wsparcia terenów wiejskich, czy też samiutkie źródła informacji na temat Funduszów Europejskich.
Dobrze jest zapamiętać, że na tego typu spotkania za każdym razem trzeba się zapisać z wyprzedzeniem! Na finisz nadmienimy, że główny lokalny punkt informacyjny, dotyczący funduszy europejskich w tamtejszym rejonie, jest zlokalizowany nie na terenie miasteczka Sztum, lecz wewnątrz Malborku, który to jest jego nie nazbyt dalekim "sąsiadem".
22-04-05 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.