Co to jest social media i dlaczego korzystanie z takich świadczeń mogłoby być groźne?

Jak nietrudno się domyslić, moda na portale społecznościowe jest obecna od kilkunastu lat i wygląda na to, że będzie ona trwała nadal. Co prawda korzystamy z coraz to bardziej nowoczesnych portali, ale wszystkie posiadają jedną właściwość.


social media
Oprawcowane przez: Jose Monsalve 2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Łączą wiele tys.

Poświęć chwilę i sprawdź tutaj analogiczne informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zainteresują, zatem nie wahaj się za długo:)

internautów.


monitoring
Oprawcowane przez: encuentroedublogs
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Mogą oni wygodnie się wzajemnie komunikować i przesyłać sobie nie wyłącznie różne komunikaty tekstowe, ale także zdjęcia i wszelakiego rodzaju pliki. Od pewnego terminu funkcjonuje także przysłowie, że jeśli nie posiadasz konta na jednym z najbardziej popularnych serwisów z dziedziny social media, to nie ma Cię wcale. Jest to naturalnie wierutne oszustwo, gdyż bez końca mamy możliwość napisania do kogokolwiek tradycyjnego maila, nie wspominając już o zwykłej rozmowie przez telefon lub o zgrozo, rozmowie twarzą w twarz. Z innej wszakże strony należy uznać, iż portale społecznościowe zezwalają na proste oraz szybkie odświeżenie kontaktów ze starymi znajomymi, którzy aktualnie zamieszkują w odległej czasem części Polski albo w odległym kraju.


szkolenie
Oprawcowane przez: brzeszczot
Zainspirowane przez: www.sxc.hu


Pozostałe artykuły

Jakiego rodzaju obowiązki musi wykonywać zatrudniony na stanowisku specjalista ds. rekrutacji?

specjalista ds. rekrutacji
Oprawcowane przez: Brangwyn Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każdy właściciel działalności gospodarczej, który zatrudnia jakichś pracowników chce, żeby zatrudnieni przez niego pracownicy mieli odpowiednie kompetencje do wykonywania danej pracy.


Nie należałoby zapominać, że od strony właścicieli, takowe portale to zwykły biznes, jaki posiada na zamyśle przyciągnięcie jak najwyższej ilości nieświadomych zagrożeń użytkowników. Dla przykładu: czy wiesz, iż jeżeli starasz się o pracę w pewnej firmie, jej pracownicy lubią sprawdzać, z kim utrzymujesz kontakt, którego słownictwa używasz prywatnie oraz czy nie chwalisz się jakimiś ekscesami? Należy pamiętać, co pozostawia się po sobie na portalach social media oraz kto ma dostęp do tych informacji.


Najwłaściwiej wszakże jest postępować nienagannie lub nie pisać zbyt dużo. Pamiętaj też, iż zdjęcia Twego budynku mogą oglądać potencjalni złodzieje. Cóż, social media posiada też swe mroczne dno.
22-11-23 15:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.