Kilka słów o pracy betoniarza, a więc etat dla wytrzymałych oraz zdrowych mężczyzn

W naszym kraju w ostatnim czasie możemy zauważyć niebywały boom w sektorze deweloperskim. Jak grzyby po deszczu powstają nowe osiedla lub biura.
wakacje
Oprawcowane przez: COD Newsroom
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


betoniarz
Oprawcowane przez: Daniel Oines
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nowe budynki stawia się w tych miejscach, gdzie jeszcze jakiś czas temu były nieużytki lub pola. Z tego powodu ktoś, kto przyjeżdża do jakiegoś miasta po dłuższej nieobecności, z reguły jest bardzo zaskoczony. Niekiedy nie może rozpoznać znanych mu przecież ulic.

Interesujący artykuł? Zatem nakłaniamy Cię, byś przeglądnął następne informacje z serwisu (http://www.kape.gov.pl/page/budynki-pasywne), którą dla Ciebie opracowaliśmy. Wejdź więc w poniższy link.

Miasta rosną, ponieważ w naszym kraju sytuacja finansowa młodych osób jest dość stabilna. Wobec tego mają sposobność zaciągać kredyty hipoteczne. Popyt zwiększa podaż. Aby móc szybko stawiać kolejne osiedla firmy budowlane potrzebują ludzi do pracy. Często jesteśmy w stanie w internecie znaleźć wiele ogłoszeń, które adresowane są do fachowców. Jednym z takich zawodów jest betoniarz. Nie jest to łatwa praca, dlatego bywa zazwyczaj kojarzona z panami.

Czy poszukujesz na stronie praca w godzinach nadliczbowych czegoś wyjątkowo zajmującego? Zachęcamy zatem do następnego wpisu. Musisz tylko wejść w ten link.

Należy posiadać dużo siły i czasami pracować w niemiłych warunkach pogodowych. Betoniarz jest zwykle odpowiedzialny za rozmieszczanie zbrojenia zgodnie z projektem i za weryfikację betonu (świeżego i stwardniałego). Ponadto, musi również umieć tłoczyć beton, sprężać go, nanosić na powierzchnię i obrabiać go.
Zazwyczaj do tej pracy są zatrudniani ludzie z doświadczeniem albo ze świadectwem zakończenia szkoły zawodowej o profilu budowlanym. Wynika to z tego, że na budowie nie ma sensu uczenie nowych zatrudnionych od zera. Każdy powinien umieć obsługiwać przeróżne narzędzia i rozumieć rysunki techniczne.
20-03-19 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.