Jak się kondycyjnie przyszykować do sezonu narciarskiego?

Fakt, iż jazda na nartach realna jest tylko w konkretnej porze roku, powoduje, iż jest ona długo wyczekiwana oraz wytęskniona. Równocześnie robi to ją nadzwyczaj niebezpieczną.


Ponieważ nie można praktykować jazdy na nartach zanim SPAdnie śnieg, musisz przyszykować na to wyzwanie własny układ.
Stefan </div>

<div class="content_justify">Wiele osób jeździ na nartach tylko od czasu do czasu, trudno zatem zachować świetną formę. Jeśli wybierasz się na narty Włochy, musisz pamiętać o <span class="content_italic">odpowiednim</span> przygotowaniu. Nie pragniesz bowiem przerwać swej przygody w szpitalu. Powinieneś przyuczyć się kilku rzeczy. W celu uniknięcia strat jak też <span class="content_bold">nieszczęścia, znajdź troszeczkę czasu</span> oraz przygotuj swe ciało przed podróżą. Jeśli nie masz do tej pory nawyku regularnego [TAG=trening
Oprawcowane przez: Emily May
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
u, nie jest zbyt późno, aby je rozpocząć. Wiedząc, iż robisz to, by wybrać się na stok, masz większą motywację do treningów. Jeżeli już przeprowadzasz codzienne treningi, zastanów się czy nie ma konieczności dopasowania twych treningów, by były w wyższym stopniu skuteczne.


Mężczyzna
Oprawcowane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu


oferta
Oprawcowane przez: Barn Images
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Buduj swoją moc. Wyruszając na narty narty (czapki narciarskie) we Włoszech musisz być przygotowany na wielki wysiłek cielesny. Gros z nas zamyśla bowiem taki wyjazd na całe dwadzieścia cztery godziny, nawet jeśli minęły lata albo miesiące od poprzedniego zjazdu. Po południu będziesz tak ogromnie zmęczony, iż nie będziesz w stanie się skoncentrować. Nie trudno wówczas o upadek i urazy.
Jeżeli śnią ci się wyjazdy na narty Austria, powinieneś poświęcić na trening 3 – 5 dni w tygodniu, najlepsze przygotowanie do nart to jogging, trening na steperze, gimnastyka przy muzyce a także jazda na rolkach. Jeśli zbliża się pora wyjazdu, możesz wydłużyć sobie czas treningu oraz wykonać jeden długi w każdym tygodniu.
20-04-16 10:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.