Jakie konto otrzymasz gdy założysz rachunek w banku ING?

Konto wirtualne w obecnych czasach posiada już raczej każda osoba. Dzięki niemu można kupować w sklepach wirtualnych czy płacić nasze rachunki za prąd czy też komórkę.
Dzięki rachunkowi można mieć kontrolę nad swymi pieniędzmi.


Kto chciałby założyć konto osobiste ING Bank Śląski okaże się znakomitym wyborem. Każdy, kto skończył 18 lat mógłby sobie taki rachunek założyć, posiada dowód osobisty, numer telefonu oraz konto mailowe.

Sądzisz, że niniejszy post jest absorbujący? Kliknij ponadto ten ważny link - to bardzo warte uwagi źródło informacji na taki temat.

Rachunek taki będzie doceniony przez osoby, które samodzielnie wykonują większą część płatności przez internet. Wszystkie opłaty można wykonywać za pomocą laptopa jak i komórki przez aplikację mobilną. Otworzyć takie konto można by przez internet przy pomocy wniosku on-line. W formularzu podać należy podstawowe informacje potrzebne do zidentyfikowania klienta przez bank. Tego typu dane to imię i nazwisko, numer PESEL, miejsce zamieszkania, e-mail i numer komórki. Na podany adres listowny zostanie wysłana karta debetowa, która umożliwi płatności w sklepach i wpłaty we wpłatomatach. Dostarczenie karty jest darmowe oraz przeważnie trwa około jednego tygodnia. Instytucja bankowa jednak przypomina, że ma na to czternaście dni. Ważne dla klientów mogłoby być to, że bank nie wymaga informacji o zarobkach, ani regularnego przelewania wynagrodzenia na konto.


puzzle
Zainspirowane przez: flickr.com


W tym momencie otwierając rachunek, machinalnie dostajesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie tego konta jest darmowe i nie potrzeba przelewać na niego pieniędzy.
Jeżeli ktoś nie zamierza go wykorzystywać, może je bez kłopotu zlikwidować z poziomu systemu transakcyjnego. Wystarczające będzie, jeżeli osoba nie chcąc korzystać z takiego konta, zaloguje się na swój rachunek oraz złoży chęć likwidacji rachunku przez internet.
24-02-23 07:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.