Żyć inaczej - pamiętaj, że nikt nie wprowadzi zmian za ciebie

Masz dość swojego życia? Chciałbyś coś wreszcie z nim zrobić? Pójść do przodu? Z drugiej jednak strony boisz się ryzyka. A może dodatkowo odpowiadasz również za swoją rodzinę, małżonka czy dzieci? Jeśli tak, nie dziwi, że nie bierzesz pod uwagę radykalnych zmian - w końcu nie wiadomo, co z nich wyniknie, być może coś dobrego, a być może niestety na odwrót – same kłopoty. Jednak zmiany jak najbardziej nie muszą być przecież radykalne. Często można doprowadzić do nich powoli i spokojnie. Niecierpisz swojej pracy? Nie rzucaj jej bez namysłu. Zastanów się na spokojnie, co mógłbyś robić innego, co jeszcze umiesz, w czym jesteś dobry albo przynajmniej co zawsze cię kusiło. Gdy już solidnie to przeanalizujesz i odkryjesz, zacznij rozwijać się w tym kierunku.


rozmowa kwalifikacyjna
Oprawcowane przez: WOCinTech Chat
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
To, że aktualnie masz pracę, jakiej nie cierpisz, która cię dołuje, męczy czy po prostu nudzi, nie znaczy, że już zawsze musi tak być - czy warto iść zarządzanie czasem szkolenie. Sam przecież kreujesz swoje życie i swoją rzeczywistość. Oczywiście pamiętaj, że nikt nie zmieni nic za ciebie. Jeżeli się nie zabierzesz za działanie, to wszystko będzie tak, jak było do tej pory i wciąż nie będziesz niestety zadowolony. Od czego więc zacząć, by osiągnąć sukces?

Jeśli już wiesz, w jakim kierunku chciałbyś się rozwijać, to po prostu teraz zacznij w końcu coś w tym kierunku robić. Wykup szkolenie. Na początek może to być także zarządzanie czasem szkolenie. Pewnie martwisz się o pieniądze? Jednak spokojnie. Na tego typu kurs nie musisz ich wcale wydawać dużo pieniędzy.

Czy nasz post zaciekawił Cię tak bardzo, że chcesz więcej? Zatem po nowe informacje zaloguj się do tego linku. Tam znajduje się ciekawy artykuł.

Często są one nawet udostępniane bezpłatnie, gdyż są finansowane przez różne instytucje. Trzeba mieć tylko oczy i uszy szeroko otwarte i sprawdzać dostępne możliwości z różnych źródeł.


firma - wizja
Oprawcowane przez: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Poza tym nie zamykaj się wyłącznie na jedną dziedzinę. Zapewne interesują cię różne rzeczy. Być może ciekawi cię jakiś egzotyczny język, a może chociażby audit wewnętrzny? Jest z tym przecież naprawdę różnie. Pewnie nawet nie podejrzewasz, jakiego rodzaju masz jeszcze zdolności i predyspozycje, o których dotychczas nie miałeś nawet pojęcia. Z czasem się jednak o tym przekonasz, tylko daj sobie na to szansę. Za rok czy dwa, twoje życie wcale nie musi wyglądać tak jak teraz. Możesz zajmować wówczas kierownicze stanowisko, czy z kolei rozkręcić własną firmę. Wystarczy w to wierzyć i brać się do pracy.
22-09-11 07:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.