Mapniki - czyli, w jaki sposób ułatwić samemu sobie egzystencję w czasie podróżowania

Kochasz podróżować? Twoim ulubionym zajęciem jest trzymanie nosa na mapce i chodzenie, albo jeżdżenie wraz z jej pomocą po lokalizacjach, których to wcześniej nigdy nie widziałeś? Jeśli tak, to doskonale znasz problemik każdziutkiego podróżującego - owe mapki niewiarygodnie łatwiutko można zniszczyć, albo zgubić, co może spowodować nawet nieszczęście.
Zagubiona lub zniszczona mapka - w szczególności, kiedy jesteśmy w lokalizacji, gdzie nie ma jak odnaleźć pomocy - może doprowadzić do tego, że się zagubimy oraz możliwe, iż nie odnajdziemy drogi. Jak sobie dopomóc? Otóż dowiesz się z naszego dzisiejszego felietonu!


mapniki
Oprawcowane przez: Federica Di Fiore
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Mapa jest to zarówno źródło wiedzy jak i frustracji - jest z papierka, przez co może stać się jej wszyściutko: ma możliwość zamoknąć, porwać się, ubrudzić, a nawet i ma możliwość po prostu porwać naszym osobom ją zbyt mocny wiaterek. Dlatego dokładnie stworzono coś, co po zabezpiecza naszą mapę, i ułatwi naszym osobom z niej korzystanie. Czym to dokładnie bywa? Oczywiście bywa to pokrowiec na mapkę, którego to przezywamy po prostu mapnikiem. Mapniki przeciwko pozorom nie bywają zwyczajnymi pokrowcami - posiadają kilka ważnych zalet, w tym dla przykładu fakt, iż są całkowicie wodoodporne, dzięki czemu możemy je używać nawet bardzo wilgotnych warunkach takich jak choćby spływy kajakowe. Posiadają kilka przydatnych funkcji, które pomagają naszym osobom w szczególności przytrzymać interesującą nasze osoby stronę.
Mapniki mają różne sposoby ich zamykania - najlepszym jest nie wątpiąc w to ten, w którym możemy złożyć mapę w rulonik i przypiąć na rzepie. Innego typu dobrym pomyślunkiem jest w nich funkcja wraz za sznurkiem, która pozwala najzwyczajniej powiesić sobie mapkę na szyi.
17-12-05 14:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.