Jakie są skuteczne i sprawdzone sposoby zdobycia pieniędzy na rozwój swojego biznesu.

Przed laty na rynkową pozycję trzeba było pracować naprawdę długo, i wcale nie można było być pewnym, że to się powiedzie. Obecnie możliwości są zupełnie inne, niektórym może zaledwie wystarczyć kilka lat na to, żeby osiągnąć światowy sukces i zarobić olbrzymie pieniądze.


nauka angielskiego
Oprawcowane przez: World Literature Today
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Jakiego rodzaju istnieją różnice między zwykłymi kantorami a tymi internetowymi?

grupa
Oprawcowane przez: Nazareth College
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
biznesmen, który szuka pomysłów na swoją nową działalność gospodarczą posiada teoretycznie duże pole manewru. Jeśli jednak nie chce zostać płatnikiem podatku VAT oraz nie zamierza mieć obowiązku posiadania kasy fiskalnej, to nie ma już tak dużego wyboru.


Dotyczy to zwłaszcza firm z branży nowych technologii, wśród których niektóre z nich rozpoczynały w przysłowiowym garażu, a stały się gigantami. W tej branży dużo jest możliwe, jeśli ktoś ma ciekawy pomysł, wie co z nim zrobić i będzie miał do tego zapał, to jest sporo szans, że mu się uda. Pod warunkiem jednak, że mieć się będzie na to wystarczające środki, ponieważ to niejednokrotnie jest barierą nie do pokonania dla młodych przedsiębiorców. Duża część największych firm w jakiś sposób korzystała ze wsparcia finansowego i być może dlatego im się udało osiągnąć właśnie taką pozycję.


aplikacje
Zainspirowane przez: pixabay.com


Jednym z częściej spotykanych sposobów na zdobycie pieniędzy na rozwój jest związanie się z jakimś aniołem biznesu albo funduszem inwestycyjnym. Takie rozwiązanie jest o tyle wygodne, że fundusz venture capital Capital-Prometeia za jakąś część udziałów dostarcza firmie określonej kwoty na inwestycje, ale też w wielu przypadkach może służyć merytorycznym i biznesowym wsparciem. Inną metodą pozyskiwania funduszy jest pojawienie się na giełdzie, choć jest to związane z obowiązkiem dopełnienia wielu spraw formalnych.


Jeżeli ktoś będzie planował pójście w tę stronę, to musi się dowiedzieć, jak wejść na new connect, a później krok po kroku wykonywać wszystkie konieczne punkty.
19-11-07 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.