Czy aby na pewno warto nabyć mieszkanie w Łodzi?

Chociaż w zasadzie rynek mieszkań w Łodzi raczej nie jest aż tak bardzo atrakcyjny jak w przykładowo Krakowie bądź Warszawie, to jednakże osobiście kupiłem w tym mieście - kilka miesięcy temu, trzypokojowe mieszkanko. Od razu zaznaczam, że nie zamierzam sprowadzić się do Łodzi - w sumie nieruchomości w Łodzi są na tyle atrakcyjne cenowo, iż najzwyczajniej w świecie opłaca się je kupić - jako inwestycję.

Według mnie Łódź będzie ciągle się rozwijała, co będzie powodowało duży wzrost popytu na nieruchomości. Oczywiście chodzi wyłącznie o takie wspólnoty mieszkaniowe w Łodzi - a kupiłem nieruchomość z rynku wtórnego, które są położone w dobrych dzielnicach. Wiadomo, że w wielu przypadkach Łódź Polakom źle się kojarzy: bardzo często ma to wiele sensu.

osiedla
Oprawcowane przez: Osiedle z Gwiazdami
Zainspirowane przez: Osiedle z Gwiazdami
Jednakowoż na spokojnie trafisz na tę łódzką nieruchomość, która niemalże we wszystkich przypadkach spowoduje, iż będziesz mógł dobrze zainwestować. Szczególnie, że w bardzo wielu przypadkach łódzkie nieruchomości są wprost fantastyczne. Niesamowicie odpowiadają mi mieszkania w starych kamienicach, w ostatnim czasie władze Łodzi robią dużo, aby nareszcie nie były straszydłami. A często na nieszczęście tak jest. Miejmy nadzieję, że jedno z większych miast na obszarze Europy nareszcie odzyska dawny blask.
kuchnia
Zainspirowane przez: www.morguefile.com
Należy także tak jakby przypomnieć, iż pragnąc inwestować w łódzkie nieruchomości musimy przygotować się na to, aby wynająć je dla kogoś. Łódź to nadal ogromny ośrodek uniwersytecki, zatem zapewne jacyś żacy się znajdą. Nie ma większego sensu doprowadzać do tego by lokum stało puste, bo jego amortyzacja to tak czy siak relatywnie spory wydatek. Należy dbać o to by wszelkie czynsze albo wspólnota mieszkaniowa w każdym przypadku były opłacane w terminie. Chciałbym zaznaczyć, że zasadniczo opłaty mieszkaniowe w Łodzi nie należą do wysokich. A przynajmniej w porównaniu z przykładowo Warszawą, Sopotem czy Krakowem. Zwróć na to uwagę.


Na koniec chciałbym przestrzec przed tym, aby nigdy nie podejmować głupich decyzji zakupowych. Zatem kupno nieruchomości administrowanie nieruchomościami wrocław w nieodpowiedniej lokalizacji - o takie w Łodzi nietrudno, moim skromnym zdaniem jest z góry skazane na sromotną porażkę. Przy założeniu, że tak czy siak nie mówimy tutaj o przeraźliwie korzystnej cenowo ofercie.
23-09-28 08:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.