Jazda konna doskonałym pomysłem na spędzenie ferii zimowych

Marzysz o relaksującym galopie po łące, a może chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie? Wolne dni w zimie możesz przeznaczyć nie tylko na jazdę na nartach.


Ferie zimowe możesz równie dobrze przeznaczyć na obóz jazdy konnej.


rezydencja
Oprawcowane przez: Mielno Holding Firmus Group
Zainspirowane przez: Mielno Holding Firmus Group


jazda konna to znakomity sposób na oderwanie się od codziennej rutyny. To forma aktywności, która| zbliża nas do przyrody, pozwala na moment zapomnienia, a jednocześnie uczy odwagi i konsekwencji - http://www.patataj.com/oferta/jazda-konna/ (http://www.patataj.com/oferta/jazda-konna/)sz stadninę oferującą wakacje w siodle dla dzieci i dorosłych. Również z propozycji na sezon zimowy można wybrać kurs jeździecki o dopasowanym stopniu zaawansowania. interesująca ofertę ma ośrodek jeździecki w miejscowości Kanie Helenowskie nieopodal Pruszkowa. “Pa Ta Taj” to jeden z największych ośrodków rekreacyjnych w pobliżu Warszawy -> -> -> kliknij tutaj. Wystarczy pół godziny drokliknij tutaj (kliknij tutaj), aby znaleźć się w malowniczym zakątku, na skraju lasów komorowsko-helenowskich oraz niewielkiej rzeki Mrówki, która nazywana jest też Zimną Wodą.


Pozostałe artykuły

Wyjazdy studenckie jako jedna z niezwykle popularnych form podróży

Oprawcowane przez: Ośrodek Doskonalenia Techniki Ja
Współczesna turystyka, to bardzo rozwinięta branża, jaka jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających. Wyjazdy studenckie powinny posiadać wyraźnie sprecyzowany kierunek. Czas spędzony w zespole jaką łączą wspólne zamiłowania to okres, jaki zostaje we pamięciach na całe życie. Z takiego też powodu najodpowiedniej jest powierzyć jego organizację ludziom godnym zaufania, posiadającym w takim stopniu poważne doświadczenie.


Oferta tego ośrodka obejmuje wszystkie grupy wiekowe. W sumie do dyspozycji gości jest ok. 40 koni, w tym duże konie, koniki czy kucyki, przez co można idealnie dobrać konia do wzrostu oraz wagi. Ośrodek jazdy konnej oferuje zajęcia z nauki konnej jazdy, rozpisywane na grafikach z wyprzedzeniem, jak również zimowe obozy konne dla młodzieży i dorosłych. Zimowe seminarium jeździeckie to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu dla wielbicieli natury, zwierząt praz aktywnego wypoczynku w śnieżnej scenerii.


Wielu uczestników zimowych kursów w Kaniach Helenowskich z chęcią wraca do tego miejsca latem, na tak zwane wakacje w siodle, by znowu móc spędzić czas w fantastycznych okolicznościach w nieco cieplejszym klimacie.
20-01-28 10:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.