Gdzie wybrać się na ferie?

Coraz częściej wybiera się na wypoczynek mniej znane miejsca w Polsce. Znudziły się już oblegane turystyczne miasta, pełne niewyszukanych atrakcji, równie tandetnych pamiątek i co najważniejsze, przepełnionych zwiedzającymi. Gdzie więc się wybrać, by podziwiać uroki kraju w pełnej odsłonie?
Podkarpacie – turystyczna perła W całym kraju wiele jest niedużych, malowniczych miejscowości o których nie każdy jeszcze słyszał. (Noclegi na Podkarpaciu) Takie miejscowości pozwalają na pełnie odpoczynku w odosobnionym miejscu, a co najbardziej istotne w przystępnej cenie. Podkarpacie jest prawdziwą kopalnią tego rodzaju miejscowości. Jedną z najbardziej urokliwych miejscowości na tym terenie jest Iwonicz-Zdrój. Jest to miasteczko uzdrowiskowe, znane najlepiej z wód leczniczych i domów uzdrowiskowych. Dobrze jednak pamiętać, że to miasteczko jest położone w bardzo korzystnym dla turysty punkcie – wiele atrakcji jest nie dalej, jak godzinę pieszej wędrówki z centrum miejscowości. Będąc w okolicy warto zobaczyć warzelnię soli, zabytkowy kościół czy piękne, drewniane domy wypoczynkowe. Dobrze również udać się na piszą wędrówkę na Górę Żabią, by z wysokości podziwiać piękno tej miejscowości.

Pozostałe artykuły

Najszybsza droga

Mierzeja Helska, morze
Oprawcowane przez: Szymon Nitka
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Spedycja morska to jedna z najważniejszych dróg transportu towaru. Jest to przewóz towarów lub pasażerów przez morza i oceany, głównie w celach zarobkowych. Największą zaletą jest to, że transport morski ułatwia przetransportowanie ogromnych ilości produktów na sporą odległość.


Na Śląsku również jest pięknie
mapa
Oprawcowane przez: Integer S.A.
Zainspirowane przez: Integer S.A.
Śląsk wywołuje skojarzenia z kopalniami węgla, zanieczyszczonym powietrzem i zniszczonym budownictwem. Nie zapowiada się to dobrze dla kogoś szukającego dobrego miejsca do spędzenia urlopu, jednak i tam można spotkać urokliwe, małe miejscowości. Dobrym| tego obrazem jest Ustroń. Jest to miejscowość położona nad rzeką Wisłą, w południowej części Śląska, w oddaleniu od różnych nieczystości. Miejscowość ta również jest kojarzona jako uzdrowisko, chociaż nie znajduje się tam żadne ujęcie wód leczniczych. W mieście znajduje się sporo atrakcji jak muzeum ustrońskie czy stary browar.

Ten serwis internetowy zezwolenie na pobyt czasowy i pracę posiada fascynujące dane na omawiany wątek, więc, jeżeli ta tematyka Cię ciekawi, to zobacz to obowiązkowo.

Turyści lubujący się w pieszych wędrówkach znajdą tutaj bardzo dużo rozrywki – liczne szlaki pieszej wędrówki są wzbogacone o parki linowe czy Leśny Park Niespodzianek. Poszukując noclegu w Ustroniu dobrze jest wykorzystać wyszukiwarkę internetową, wpisując przykładowo hasło „Ustroń noclegi”. W ten sposób można zaoszczędzić dużo środków finansowych i wybrać ośrodek położony w dogodnym miejscu.
23-08-23 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.