robienie zakupów w mieście Łódź

Spojenie supermarketu z butikami, które mają swoje działy w każdym centrum handlowym to optymalny sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to miasto z najogromniejszym w Polsce parkiem w granicach miasta, również z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź jest znana też z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.

Łódzka Manufaktura to miasto samo w sobie. Centralne położenie zajmuje rynek, gdzie odbywają się rozmaitego typu przedsięwzięcia i występy. Niezwykle ciekawym pomysłem jest to, że latem fragment owej przestrzeni zajmuje piaszczysta plaża, zaś zimą jest możliwość korzystać z lodowiska. Manufaktura cieszy się najdłuższą fontanną w Europie. Ładny pejzaż podświetlanej wody, poruszającej się w rytmie muzyki, to rewelacyjny widok. Właściwym rozwiązaniem jest rozmieszczenie w centrach handlowych placów zabaw dla najmłodszych, ażeby rodzice mogli swobodnie poczynić potrzebne zakupy.
galeria handlowa
Oprawcowane przez: Joshua Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zakupy w Łodzi można robić w kilkuset sklepach zlokalizowanych w jednym rejonie. W pokonaniu tak ogromnych tras pomagają klientom osobliwe wehikuły. Manufaktura to nie tylko centrum zakupowe, to również centrum zabaw i rekreacji. Kino z 15 salami, kręgielnia, pretensjonalna ściana wspinaczkowa o wielorakim szczeblu trudności, fitness klub i skate park. Przy sposobności zakupów jest możliwość też skorzystać z kompleksu kulturalnego. W Manufakturze znajduje się ok. 260 sklepów, w tym Poza tym 2 hipermarkety, część usługowa, która pochłania 12 000 m² nawierzchni biurowych, w tym bank. W skład całokształtu trafia również czterogwiazdkowy hotel z 200. pokojami.

To bardzo ważna strona analizująca podnoszone w opublikowanym tu tekście zagadnienia, więc kliknij ten link, żeby także ją poznać!

Reorganizacja dawnej wytwórni została tak stworzona, żeby po części zachować poprzednią atmosferę owego miejsca. Górują tu stare, pofabryczne budowle z czerwonej, nieotynkowanej cegły, które zostały jednak kompletnie przebudowane w środku.


Pozostałe artykuły

Gdzie można spędzić weekend poza Warszawą?

Ogród pełen cienia
Oprawcowane przez: Jean-Sebastien Roy
Zainspirowane przez: Ogród pełen cienia
Po całym tygodniu intensywnej pracy czas na zasłużony, weekendowy odpoczynek. Gdy zapowiada się śliczna pogoda nie warto siedzieć w domu tylko udać się gdziekolwiek na weekendowy wyjazd. Z pewnością o wiele bardziej odpocznie się na łonie przyrody niż siedząc w mieszkaniu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania sporo atrakcyjnych propozycji.

Robiąc zakupy w Łodzi, koniecznie trzeba pospacerować ulicą Piotrkowską. Jest to lokalizacja zebrań miejscowej społeczności. Pomimo iż nowoczesna Manufaktura pociąga rzesze kupujących, to liczne sklepy, chociażby z i przyuliczne ogródki z piwem, jak i pobliskie dyskoteki, ciągle cieszą się ogromną sławą.
19-08-30 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.