W jaki sposób wykorzystać Unię Europejską?

Unia Europejska jest organizacją, która dała naszemu krajowi sporo możliwości - jeżeli jesteśmy choćby trochę aktywni, możemy czerpać zyski z uczestnictwa Polski w owej organizacji. W ogóle to czas szybko idzie - przecież weszliśmy do UE już 10 lat temu. I nawet ci politycy, którzy wcześniej byli mega przeciwnikami wejścia Polski do UE świetnie wiedzą, że całkowicie nie mieli odnośnie tego racji. Choć to i tak politycy, a każdy wie, iż duża polityka jest grą. Cóż, geopolityka jest jakby nie patrzeć nieubłagana - jeżeli nie chcieliśmy być jak Mołdawia, kategorycznie musieliśmy powiedzieć tak w unijnym referendum.

Bank Uni Europejskiej
Oprawcowane przez: Yukiko Matsuoka
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niebywale cieszy, że Polacy okazali się mądrą nacją, choć tak naprawdę nie byliśmy akurat w owym temacie jakimiś rodzinkami, ponieważ wszystkie kraje zagłosowały na tak...

Fajnie, iż tak się stało, ponieważ choć Unia Europejska jest nieco chorym tworem, wielce biurokratycznym, za bardzo lewicowym, to jednak dał nam bardzo dużą szansę.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość danych na opisywany wątek - znakomicie się składa, gdyż istnieje już pełna informacja (https://www.pitprojekt.pl/bazawiedzy/pit-m-dochody-maloletnich-dzieci/), którą można zobaczyć tu.

Czyli jeśli ktoś, jak wcześniej już zostało wspomniane, potrafi pokazać własną aktywność, ma możliwość odnieść niemały sukces. Przykładowo ma okazję pozyskać unijne fundusze na otworzenie działalności gospodarczej! W wielu przypadkach posiadamy sensownie napisany biznesplan, praktycznie na 100% jesteśmy pewni, iż możemy odnieść spory sukces w świecie biznesu, ale cóż z tego, jeżeli po prostu nie mamy pieniędzy na choćby towar, ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, witrynę www, itp. Zależy wszystko od typu naszych usług bądź produktów. UE daje pieniądze na niemalże wszystko, choć zapewne taki oklepany szmateks raczej nie jest przesadnie lubiany.

Są tak naprawdę różne rodzaje dotacji - można śmiało powiedzieć, że jeśli dopiero zaczynamy biznes, a więc nie posiadamy nawet NIP-u oraz REGON-u, pewnie uzyskamy maksymalnie 20 tysięcy zł. To oczywiście niemała kasa: chociaż trzeba wiedzieć, iż w żadnym razie dotacje unijne dla firm jak nie powinny być wydane na głupstwa.

Z absolutnie każdej złotówki później należy się rozliczyć, a więc jeżeli ktoś uważa, że zakupi za unijną kasę DVD, wakacje w Egipcie albo luksusowe buty, jest w wielkim błędzie.

Czy zaciekawiłyby Cię inne wiadomości (https://www.bestbrain.pl/kasza-jaglana-jej-wlasciwosci-zdrowotne-i-wartosci-odzywcze.php) na ten temat? Zapraszamy do przejrzenia nowego tekstu. W nim zaznajomisz się z przeróżnymi wiadomościami.

Tzn. - tego typu możliwość oczywiście istnieje, ale tak czy siak potem przyjdzie kontrola: i właśnie wtedy nie będziemy mieć dużo powodów do dumy.
20-03-10 08:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.