Oświadczenia podatkowe online

Doroczne rozliczanie się z fiskusem to dla wielu nie mały wysiłek. Samodzielne, manualne uzupełnianie deklaracji podatkowej jest wyczerpujące i rodzi ryzyko powstania wielu pomyłek, nie mówiąc już o konieczności spędzenia mnóstwa czasu w kolejkach na poczcie bądź w urzędzie.

kobieta rozliczająca podatki online
Oprawcowane przez: "PictureYouth"
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zamierzając zaoszczędzić Państwu powyżej wskazanych niedogodności przygotowaliśmy program pozwalający na wykonanie wszelkich czynności powiązanych ze składaniem zeznania podatkowego przez Internet (odnośnik do strony). Dzięki nam każdy swobodnie może korzystać z wygód, które zapewnia nowoczesna technika jak również dostęp do Internetu. Uzupełnienie e-deklaracji 2014 będzie błyskawiczne i łatwe, jak nigdy wcześniej.

Sposób funkcjonowania programu nie powinien dla nikogo być żadnym zaskoczeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by korzystanie z niego było jak najbardziej intuicyjne. W pierwszym etapie wypełniania oświadczenia program pomoże wybrać nam jej odpowiedni typ (PIT 36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem lub zbiorniki ze stali nierdzewnej produkcja inne), a także da nam szansę zorientować się, jakiego typu papiery będą nam potrzebne w procesie dalszego wypełniania oświadczenia. Podczas uzupełniania kolumn program ochrania przed popełnieniem rozmaitego rodzaju błędów, wskazując na sposób poprawy oraz uniemożliwiając pomyślne zakończenie uzupełniania deklaracji do momentu, aż wszystkie błędy będą usunięte.

Należycie uzupełniony formularz oświadczenia można wydrukować i wysłać do Urzędu Skarbowego w tradycyjnej formie bądź skorzystać ze strony dokonywując formalności w drodze elektronicznej.
Oprawcowane przez: k.s.
24-03-13 09:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.