Atrakcyjny mechanizm finansowy - czy jesteś na to gotowy

Każdy wie o tym, że kiedy zaciągamy kredyt, jesteśmy zmuszeni go zwrócić. A kiedy zaciągamy pożyczkę w banku, powinniśmy oddać więcej, aniżeli wypożyczyliśmy, bowiem z wyjątkiem kapitału spłacamy również odsetki. Warto brać kredyty, lecz trzeba to robić rozsądnie, w sytuacjach, jakie to motywują, a także nie można przeholować w kwocie, na którą się zadłużamy. Ceną zadłużenia są procenty i prowizje, zobowiązanie więc kosztuje tyle, ile nadpłacimy ponad kapitał, który pożyczymy.

pieniądze
Oprawcowane przez: Mark Roy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zdobycie kredytów w Filarum jest odpowiednim rozstrzygnięciem, gdy pieniądze konieczne są nam na realizację potrzeb, z którymi nie możemy, lub nie chcemy wyczekiwać. Proponowane przez firmę sumy można poświęcić na dowolny cel. Za pierwszym razem można pożyczyć aż 1000 zł i to całkiem za darmo. Stałym klientom zaś Filarum oferuje kredyty do 3000 zł. Chwilówki ma możliwość brać każdy, komplikacją nie jest nawet negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej. O kolejną pożyczkę można starać się dopiero po spłaceniu początkowej. Naturalnie, każda następna pożyczka w Filarum jest stosownie płatna. Należy mieć na uwadze, że ostateczna suma, jaka zostanie potwierdzona, jest zależna od decyzji pożyczkodawcy - filarum. Jakikolwiek przypadek analizowany jest indywidualnie, a werdykt o pożyczce następuje w 15 minut. Po dostaniu korzystnej decyzji, jeśli konto bankowe mamy w tym samym banku co Filarum, finanse (zobacz kredyty hipoteczne wrocław) wpłyną na konto właściwie w ciągu kilku minut. Posiadając rachunek rozliczeniowy w różnych bankach, na przelew trzeba będzie poczekać około jednego dnia roboczego. Na spłatę obciążenia klient ma maksymalnie 30 dni. Jeśli jednak zajdzie przypadek, że nie jest możliwe wywiązać się z takiego czasu, można przedłużyć czas spłaty zadłużenia o 7, 14 lub 30 dni. Naturalnie ta ewentualność jest również płatna.


Pozostałe artykuły

Dopasuj dla siebie odpowiedni kredyt

Kupno walut przez internet
Oprawcowane przez: istock.com
Zainspirowane przez: istock.com
Zgodnie z powiedzeniem raz na wozie, raz pod wozem, pieniądze są, a czasem ich nie ma. Dotyka ten problem bardzo wielu Polaków i na pewno każdy, chociaż raz w życiu zastanawiał się zaciągnięciem pożyczki czy kredytu.

kredyt
Oprawcowane przez: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pożyczki gotówkowe są użyczane w niedużych sumach, lecz za to cechują się dużo prostszymi procedurami. Otrzymać je można błyskawicznie i bez wielu formalności, częstokroć też bez zabezpieczeń. Takie kredyty jest możliwość wydatkować na dowolny cel. Nie można się zanadto zadłużać, zwłaszcza jeżeli sytuacja pieniężna na to nie zezwala - filarum.
19-11-06 08:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.