Wakacje dominikana to gwarancja wypoczynku i niezapomnianych wspomnień!

Niejeden z nas marzy o egzotycznych wczasach. Rajskie plaże, lazur oceanu, złoty piasek i błękit nieba to dla wielu wymarzony wakacyjny krajobraz. W wakacje, jeśli mamy szczęście, możemy natrafić na piękną i słoneczną pogodę nad Bałtykiem. Jednak każdy, kto choć raz był nad nim, wie, że niestety bywa to bardzo trudne. Taka już jest niestety uroda naszego zimnego morza. Tym, którzy nie wyobrażają sobie wakacji inaczej niż na piasku i w wodzie, pozostaje wyjazd do ciepłych krajów, w których niemal przez cały rok panują wysokie temperatury.
Dominikana
Oprawcowane przez: Jorge from Brazil
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W ostatnich latach sporą popularnością cieszą się takie europejskie kraje jak Włochy, Hiszpania, Bułgaria. Równie popularne są również wyloty do Egiptu, Tunezji albo Turcji lub w bardziej egzotyczne kierunki, jak przykładowo na wyspy karaibskie. Przelot do owych miejsc to niemal zawsze stuprocentowa gwarancja cudownej pogody. Ogromną zaletą tych kierunków są oczywiście także zabytki, miejsca a także inne atrakcje, które można tam obejrzeć i odwiedzić. Na przykład Grecja, Włochy czy też Egipt to państwa z historią sięgającą paru tys. lat, z ogromną liczbą porywających zabytków wartych obejrzenia. Gdy więc znudzi nam się wylegiwanie nad brzegiem wody albo pluskanie w morzu, zawsze mamy alternatywę w postaci owych atrakcji.

Kiedy szukamy nieco więcej egzotyki, to wakacje dominikana, Indonezja lub też Sri Lanka będą tu świetnym rozwiązaniem. Te wakacyjne kierunki zdobywają coraz większą popularność. Wakacje w tych miejscach to nie jedynie dużo słońca i najwyższych temperatur, ale też poznanie nowych, orientalnych kultur i sympatycznych ludzi. Warto też przekonać się, jak żyją ludzie na drugiej półkuli i skusić się na wyprawę do Japonii, Australii czy Nowej Zelandii. Niestety, podróże w te miejsca nie nie są może najtańsze, lecz niesamowite wrażenia, które nam one zagwarantują, są warte dużych pieniędzy.


Pozostałe artykuły

Kiedy zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje, weź pod uwagę wyprawę w polskie góry

góry
Oprawcowane przez: Matt Kowal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wakacje, być może dobrze rozważyć wycieczkę w polskie góry. Bardzo znaną miejscowością turystyczna stał się ostatnio Zieleniec. Jest to dzielnica Dusznik-Zdroju, jednakże sporo osób traktuje Zieleniec jako zupełnie inną miejscowość. Co można robić w Zieleńcu? Właściwie wszystko. Gigantyczną zaletą tej miejscowości górskiej jest to, że można się w niej świetnie bawić zarówno w lecie jak i zimą.

wakacje
Oprawcowane przez: Epicantus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Krajów wartych spędzenia tam wczasów czy przynajmniej króciutkiego urlopu jest sporo. Każdy z nas chciałby odwiedzić je wszystkie. Jeśli nie jest to możliwe, to postarajmy się przynajmniej odwiedzić część z owych miejsc. Zapewne wylot na wyspy karaibskie, do Francji czy wakacje dominikana na długi czas pozostaną w naszych wspomnieniach i na fotografiach.
20-03-05 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.